11.2 C
Warszawa
niedziela 1 października • 2023
Strona głównaGRYWYDAWNICZE PRAWA DO SERII CALL OF JUAREZ WRACAJĄ DO TECHLANDU

WYDAWNICZE PRAWA DO SERII CALL OF JUAREZ WRACAJĄ DO TECHLANDU

Techland Publishing ogłosiło, że Call of Juarez: Gunslinger wraca do cyfrowej sprzedaży jako kolejny tytuł z powiększającej się globalnej oferty wydawnictwa. Z tej okazji gra dostępna jest na Steam w obniżonej cenie.

„Stworzona przez Techland seria Call of Juarez cieszyła się uznaniem krytyków i doczekała oddanej społeczności. Techland stawia kolejne kroki na drodze do zostania wiodącym wydawcą i dlatego jesteśmy zachwyceni faktem, że do naszego portfolio wraca Call of Juarez: Gunslinger. Dziękujemy Ubisoftowi za wspaniałą pracę włożoną w wydawanie gier z serii. Będziemy kontynuować ich dzieło i wspierać społeczność Call of Juarez z takim samym oddaniem – mówi Adam Lasoń, COO Techland Publishing.

Zobacz także: 100 milionów sprzedanych kopii Pro Evolution Soccer!

Call of Juarez: Gunslinger to hołd złożony opowieściom rodem z Dzikiego Zachodu. Gracze wcielają się w Silasa Greavesa – bezwzględnego łowcę głów – tropiącego najniebezpieczniejszych bandytów. Gunslinger to przygoda pełna akcji i pojedynków rewolwerowców, która miesza fikcję z historią, bo heros na swojej drodze spotka realne ikony Dzikiego Zachodu takie jak Billy the Kid, Pat Garrett i Jesse James.

Z okazji powrotu gry pod skrzydła oryginalnego dewelopera, Call of Juarez: Gunslinger dostępny jest na STEAM w promocyjnej cenie.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze