Już 23 maja w warszawskiej Miłości po raz pierwszy w Polsce wystąpi Riff Raff, jeden z najbardziej ekscentrycznych raperów wszech czasów, obok niego na scenie pojawi się śmiała i kontrowersyjna Dziarma, która rozgrzeje publiczność przed występem Highrollera!

To będzie wybuchowa mieszanka! After i Before party poprowadzą DJ Frodo oraz Mr.G, ostatnio grający m. in. oficjalne „Yellow Claw – Los Amsterdam Release Party” w topowych klubach na terenie całego kraju. Takie imprezy zdarzają się tylko raz w życiu. Bilety są jeszcze dostępne, do nabycia w Going. http://going.pl/riff-raff oraz w sieci TicketPro w salonach Empik, Saturn i MediaMarkt na terenie całego kraju.

Dziarma (www.dziarma.com), to postać nietuzinkowa. Mocna w gębie i pewna siebie na scenie, odkrywa niesamowitą umiejętność rapowania oraz eksperymentalną odwagę Skrillex’a jakiej w Polsce jeszcze nie było. Ostatni numer KAWAII – Dziarma napisała będąc zainspirowaną japońską popkulturą. Jako świeża Artystka na scenie elektronicznej zachwyci świeżością wizerunku i brzmienia.

Zobacz kontrowersyjny teledysk do KAWAII:

1 Komentarze

  1. Dobra niunia, będzie wystepowala nago?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Sokół ujawnia pełną tracklistę solowej płyty

Warszawski raper Sokół ujawnił pełną tracklistę pierwszego solowego