Już 23 maja w warszawskiej Miłości po raz pierwszy w Polsce wystąpi Riff Raff, jeden z najbardziej ekscentrycznych raperów wszech czasów, obok niego na scenie pojawi się śmiała i kontrowersyjna Dziarma, która rozgrzeje publiczność przed występem Highrollera!

To będzie wybuchowa mieszanka! After i Before party poprowadzą DJ Frodo oraz Mr.G, ostatnio grający m. in. oficjalne „Yellow Claw – Los Amsterdam Release Party” w topowych klubach na terenie całego kraju. Takie imprezy zdarzają się tylko raz w życiu. Bilety są jeszcze dostępne, do nabycia w Going. http://going.pl/riff-raff oraz w sieci TicketPro w salonach Empik, Saturn i MediaMarkt na terenie całego kraju.

Dziarma (www.dziarma.com), to postać nietuzinkowa. Mocna w gębie i pewna siebie na scenie, odkrywa niesamowitą umiejętność rapowania oraz eksperymentalną odwagę Skrillex’a jakiej w Polsce jeszcze nie było. Ostatni numer KAWAII – Dziarma napisała będąc zainspirowaną japońską popkulturą. Jako świeża Artystka na scenie elektronicznej zachwyci świeżością wizerunku i brzmienia.

Zobacz kontrowersyjny teledysk do KAWAII:

1 Komentarze

  1. Dobra niunia, będzie wystepowala nago?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Bonus RPK, ReTo i Czerwin TWM wspólnie w numerze „Niepokój”

Ciemna Strefa zaprezentowała najnowszy singiel i klip Bonusa