-3.9 C
Warszawa
sobota 2 grudnia • 2023
Strona głównaFILMWstrzymacie oddech ze strachu. Zobacz oficjalny zwiastun horroru Zakon Świętej Agaty

Wstrzymacie oddech ze strachu. Zobacz oficjalny zwiastun horroru Zakon Świętej Agaty

W sieci jest już oficjalny polski zwiastun nowego horroru twórcy trzech części kultowej „Piły”. Przerażający „Zakon Świętej Agaty” będzie można oglądać w kinach już od 15 lutego 2019.

Przekrocz bramę zapomnianego przez Boga klasztoru i podejmij desperacką walkę o ocalenie duszy. „Nie muszę ci tłumaczyć, jak zły jest świat” – mówi siostra przełożona przyjmując do zakonu Mary, młodą, ciężarną kobietę, która szuka schronienia w klasztorze na prowincji stanu Georgia. Zakonnice obiecują jej pomoc, ale w zamian oczekują bezwzględnego przestrzegania reguł zgromadzenia i wyrzeknięcia się zepsucia, jakie niesie ze sobą „zewnętrzny świat”.

Zobacz również: Prodigy. Opętany – czyli lęki każdego rodzica. Zobacz zwiastun!

Mary przystaje na te warunki, widząc tam idealne miejsce dla narodzin dziecka. Z czasem jednak to, co wydawało się bezpiecznym azylem, zaczyna odsłaniać swoją prawdziwą, przerażającą naturę. Czy prześladowana przez widma przeszłości i niemogąca nikomu zaufać Mary, znajdzie w sobie siłę, by wyzwolić się spod kontroli demonicznej matki przełożonej i ocalić duszę swoją oraz nienarodzonego dziecka?

Zobacz oficjalny polski zwiastun horroru „Zakon Świętej Agaty”:

Twórca trzech części „Piły” – Darren Lynn Bousman powraca ze złowieszczą rewelacją kina grozy, sakralnym horrorem „Zakon Świętej Agaty”. Najnowszy obraz reżysera to prawdziwy, „rozpędzony roller coaster strachu” (Bloody Disgusting) o klimacie dusznym jak kadzidło i czarnym jak zakonny habit. To film, który przyprawi o dreszcze i palpitacje serca nawet najtwardszych miłośników horrorów. „Zakon Świętej Agaty” będzie można oglądać w kinach już od 15 lutego 2019 roku.

Zobacz więcej w kategorii: Horror/thriller

Zobacz również

1 KOMENTARZ

  1. Jak zwykle wyświechtłany pantent żeby nastrasazyć ludzi… ksiądz albo zakonnica, krzyże… tak właśnie masoneria zniechęca ludzi podświadomie to kościoła katolickiego

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze