23 C
Warszawa
wtorek 23 lipca • 2024
Strona głównaPODRÓŻEZ WROCŁAWIA DO SŁONECZNEGO BARI – WIZZ AIR OGŁASZA NOWY WŁOSKI KIERUNEK

Z WROCŁAWIA DO SŁONECZNEGO BARI – WIZZ AIR OGŁASZA NOWY WŁOSKI KIERUNEK

Z wrocławskiego lotniska polecimy do Bari we Włoszech. Nowe połączenie ruszy 31 marca 2018 r. Rejsy będą realizowane przez linie Wizz Air dwa razy w tygodniu, w każdy wtorek i sobotę. Bilety są już w sprzedaży.

Samoloty ze stolicy Dolnego Śląska do Bari we Włoszech będą latały od 31 marca we wtorki i soboty. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie internetowej przewoźnika. Ceny zaczynają się od 59 zł.

– Cieszymy się, że linie Wizz Air dostrzegają potencjał wrocławskiego lotniska. Po ogłoszeniu czterech nowych kierunków na lato 2018, zapowiadają kolejne połączenia lotnicze ze stolicy Dolnego Śląska – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. – Jestem przekonany, że pasażerowie docenią uroki Bari i całego regionu Apulia. To południowa perła, która słynie z tego co najlepsze we Włoszech: piaszczystych plaż, słonecznej pogody, pięknych zabytków oraz klimatycznych kawiarni i restauracji – dodaje.

Zobacz również: Zobacz bilety lotnicze nawet do 72% taniej!

Połączenie do Bari jest piątym kierunkiem Wizz Air, które latem tego roku wejdzie do rozkładu wrocławskiego lotniska. Węgierski przewoźnik zapowiedział również uruchomienie lotów do Porto, Kutaisi, Bazylei Miluza i Göteborga. To efekt rozbudowy bazy operacyjnej przewoźnika o drugi samolot – we Wrocławiu na stałe stacjonować będzie kolejny Airbus A320. W nowym sezonie linie zwiększają też częstotliwość lotów na najpopularniejszych trasach, między innymi do Londynu Luton, Eindhoven, Lwowa i Reykjaviku. Wizz Air planuje wzrost we Wrocławiu o około 50%.

– Z ogromną radością dodajemy kolejny atrakcyjny kierunek do naszej wciąż rozwijającej się siatki połączeń z Wrocławia. Niskokosztowa oferta WIZZ umożliwia polskim klientom spędzenie relaksujących wakacji w miejscu, gdzie słońce świeci niemal cały rok. Zachęcamy naszych pasażerów do rezerwacji biletów na wizzair.com – mówi Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Wraz z nowym połączeniem do Bari, Wizz Air zaoferuje w sumie 16 tras z Wrocławia do 12 krajów. Najwięcej do Wielkiej Brytanii (Londyn Luton, Doncaster Sheffield i Birmingham). Proponuje również dwa skandynawskie połączenia (Oslo Torp i Sztokholm Skavsta) i dwa – bardzo popularne – na Ukrainę (Kijów i Lwów). Siatkę uzupełniają Reykjavik, Dortmund i Eindhoven, a także nowość z tego sezonu – Agadir w Maroko.

Bari to kolejna nowość Portu Lotniczego Wrocław. W maju na wrocławskim lotnisku zadebiutują francuskie linie Air France. Przewoźnik zabierze podróżnych na główne lotnisko w Paryżu im. Charles’a de Gaulle’a. Swoją siatkę powiększa również Ryanair, który latem poleci do Aten. Poza tym biura podróży współpracujące z wrocławskim lotniskiem ruszyły ze sprzedażą wycieczek na lato 2018. Debiutami wakacyjnymi są Tivat, Ateny, Izmir i wyspa Djerba. Nowością, w porównaniu z latem 2017, jest też Teneryfa.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze