-1.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaFILMAKCJA • SCIENCE-FICTIONWielki powrót Bogusława Lindy w roli Franza Maurera. Są pierwsze zdjęcia z...

Wielki powrót Bogusława Lindy w roli Franza Maurera. Są pierwsze zdjęcia z filmu „Psy 3. W imię zasad”!

Trwają zdjęcia do filmu „Psy 3. W imię zasad” w reżyserii i według scenariusza Władysława Pasikowskiego. Obraz trafi na ekrany kin 17 stycznia 2020 roku. W rolach Franza Maurera i Waldka „Nowego” Morawca ponownie zobaczymy Bogusława Lindę i Cezarego Pazurę.

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Zobacz również: Furioza. Zobacz pierwsze zdjęcia z filmu!

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu „Psy II: Ostatnia krew”. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński („Zimna wojna”, „Jack Strong”), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

Psy 3. W imię zasad – zdjęcia z planu zdjęciowego:

[Best_Wordpress_Gallery id=”756″ gal_title=”20190715160000″]

psy3_premiera
Fot. oficjalny plakat filmu „Psy 3”

Zobacz więcej w kategorii: Film akcji/science-fiction

Zobacz również

3 KOMENTARZE

  1. To ja sobie myślę: „To po co taki człowiek żyje? Po co taki człowiek żyje, jak ten chwast?” Wyrwałem chwasta, ale że była już cisza nocna, to nie chciałem wołać klawisza, to zameldowałem przy misce 😀

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze