-1 C
Warszawa
czwartek 7 grudnia • 2023
Strona głównaFILMWieczór pełen gwiazd! Uroczysta premiera filmu Ciemno, prawie noc

Wieczór pełen gwiazd! Uroczysta premiera filmu Ciemno, prawie noc

W poniedziałek, 18 marca, w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera filmu „Ciemno, prawie noc” w reżyserii Borysa Lankosza („Rewers”, „Ziarno prawdy”). Na czerwonym dywanie pojawił się twórca u boku swojej żony Magdaleny Lankosz – współautorki scenariusza wraz z Joanną Bator – autorką bestsellerowej książki o tym samym tytule oraz producenci z Aurum Film – Aneta Hickinbotham i Leszek Bodzak.

Nie zabrakło także gwiazdorskiej obsady, wśród której znaleźli się: Magdalena Cielecka, Marcin Dorociński, Dawid Ogrodnik, Agata Buzek, Roma Gąsiorowska, Aleksandra Konieczna, Jerzy Trela, Eliza Rycembel, Rafał Maćkowiak, Krystyna Tkacz, Helena Norowicz, Aleksandar Milićević i wielu innych. Do Złotych Tarasów tłumnie przybyły także znakomite nazwiska świata kultury i show-biznesu, w tym: Andrzej Pągowski, Marek Koterski i Małgorzata Bogdańska, Kamilla Baar, Wojciech Mazolewski wraz z Katarzyną Zawadzką, Hubert Urbański, Natalia Rybicka i Michał Sobociński, Gosia Baczyńska, Andrzej Saramonowicz, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Joanna Majstrak, Julia Konarska, Agnieszka Kałuża i Paulina Koziejowska.

Zobacz również: Joanna Bator o adaptacji swojej bestsellerowej powieści – Ciemno, prawie noc

Film „Ciemno, prawie noc” zagości w kinach w całej Polsce już od najbliższego piątku, 22 marca. Zobacz relację fotograficzną z tego wydarzenia:

[Best_Wordpress_Gallery id=”752″ gal_title=”20190320170000″]

Zobacz więcej w kategorii: Horror/thriller

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze