14.6 C
Warszawa
piątek 12 kwietnia • 2024
Strona głównaGRYW WEEKEND POZNAMY MISTRZA POLSKI PES 2018

W WEEKEND POZNAMY MISTRZA POLSKI PES 2018

11 sierpnia odbędą się Mistrzostwa Polski PES 2018 – turniej zamykający e-sportową rywalizację w zeszłorocznej odsłonie symulatora piłkarskiego Konami. PES 2019 debiutuje na rynku 30 sierpnia, od dziś na wszystkich platformach dostępna jest też darmowa wersja demonstracyjna nowej części cyklu.

W zawodach weźmie udział 20 graczy wyłonionych na drodze sieciowych kwalifikacji. Zawodnicy zostali podzieleni na pięcioosobowe grupy i 11 sierpnia staną do finałowej rywalizacji o miano najlepszego polskiego gracza Pro Evolution Soccer 2018.

PES 2018

Mistrzostwa Polski PES 2018 odbędą się 11 sierpnia w warszawskim lokalu New Meta e-sports przy ulicy Grzybowskiej 30. Liczba miejsc dla kibiców ograniczona, o wpuszczeniu do lokalu decyduje kolejność przybycia.

Dla publiczności i osób towarzyszących przygotowano możliwość przetestowania dema PES 2019. Transmisję z wydarzenia będzie można śledzić na Twitch pod adresem: twitch.tv/asatorttv, natomiast relacja live dostępna będzie za pośrednictwem oficjalnego fanpage PES-a: https://www.facebook.com/PES2019PL

Techland jest polskim dystrybutorem serii PES i partnerem Konami. Patronami medialnymi wydarzenia są magazyn PSX Extreme i portal PPE, sponsorami nagród są PlayStation oraz produkująca peryferia dla graczy firma Genesis.

Tegoroczna odsłona serii – PES 2019, debiutuje na wszystkich platformach już 30 sierpnia. W Polsce w zamówieniach przedpremierowych gra można w wybranych sklepach nabyć w edycji z okolicznościowym szalikiem.

Polska strona PES 2019: https://wydawnictwo.techland.pl/nasze-produkty/pro-evolution-soccer-2019

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze