Jeff Buckley, czyli Vance Joy, powraca z nową płytą po blisko czterech latach od ukazania się fantastycznego debiutu „Dream Your Life Away”! Nowy album Australijczyka nosi tytuł „Nation Of Two” i ukaże się 23 lutego 2018 roku. Zapowiada go singel i teledysk „We’re Going Home”.

Debiutancka płyta Vance’a sprzedała się na całym świecie w ponad 2 mln egzemplarzy (w tym ponad milion w USA) i przyniosła przebojowe piosenki „Fire And The Flood”, „Mess Is Mine” oraz „Riptide”. Sądząc po niosącej energię piosence „We’re Going Home”, osiągnięcia te mogą zostać niebawem pobite.

Zobacz teledysk „We’re Going Home”:

Wcześniej Vance Joy ujawnił piosenki „Lay It On Me” (platyna w Australii) oraz „Like Gold”. Na płycie „Nation Of Two” znalazło się 13 premierowych piosenek Australijczyka.

Zobacz również: Dick4Dick prezentuje nowy teledysk – „More”

Wszystkie odpowiadają o miłości, związkach, trudach życia we dwoje, tęsknocie. Historie wyśpiewane są pięknym, charakterystycznym głosem Vance’a. Tytuł odnosi się do tego, jak widzi świat para. Zarówno on, jak i ona znoszą wzajemnie swoje dziwactwa i niedoskonałości w imię miłości. „To punkt odniesienia, który nadaje wszystkiemu sens” – tłumaczy artysta.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Mocne uderzenie tej jesieni – na jakie koncerty warto się wybrać

Pozornie może się wydawać, że miejsce pubów idealnych