18.8 C
Warszawa
wtorek 23 lipca • 2024
Strona głównaGRYUPADEK WINTERHOME - CZYLI NOWE DARMOWE ROZSZERZENIE GRY FROSTPUNK JUŻ DOSTĘPNE!

UPADEK WINTERHOME – CZYLI NOWE DARMOWE ROZSZERZENIE GRY FROSTPUNK JUŻ DOSTĘPNE!

Nowy scenariusz w grze Frostpunk – „Upadek Winterhome” – jest już dostępny dla wszystkich posiadaczy gry na Steam, GOG i innych platformach!

„Upadek Winterhome” – fabularny dodatek do Frostpunka to darmowe dla wszystkich posiadaczy gry rozszerzenie, które właśnie debiutuje na PeCetach. Historia w dodatku odkrywa wydarzenia, które miały miejsce przed tymi w głównej kampanii gry, w której gracze mogli odnaleźć ruiny upadłego miasta Winterhome. Scenariusz opowiada o tym, co dokładnie doprowadziło do katastrofy. „Upadek Winterhome” oferuje kilka godzin nowej rozgrywki, nową grafikę uszytą specjalnie do dodatku i co najważniejsze, nowe możliwości w ramach mechaniki gry Frostpunk. Gracze będą mogli wyruszyć także w nieznane wcześniej rejony pustyni lodowej i dowiedzieć się znacznie więcej o świecie gry, jego postaciach i wydarzeniach. Co doprowadziło do upadku Winterhome? Dowiesz się już teraz!

Zobacz animowany zwiastun o „Upadku Winterhome”:

Frostpunk to pierwsza gra z gatunku society survival – połączenia gry survivalowej i symulacji społeczeństwa. Jako zarządca ostatniego miasta na Ziemi musisz zadbać zarówno o mieszkańców, jak i całą miejską infrastrukturę. Zapewnienie społeczeństwu przetrwania, zależy tylko i wyłącznie od podejmowanych od gracza decyzji.

Lead designer gry Kuba Stokalski oraz marketing manager Karol Zajączkowski ujawniają nieco szczegółów na temat nowego scenariusza:

Oficjalna strona gry: http://www.frostpunkgame.com

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze