17.9 C
Warszawa
niedziela 1 października • 2023
Strona głównaTECHNIKAGADŻETYUBER WPROWADZA W POLSCE NOWE FUNKCJONALNOŚCI W APLIKACJI

UBER WPROWADZA W POLSCE NOWE FUNKCJONALNOŚCI W APLIKACJI

Uber wprowadza istotne aktualizacje aplikacji dostępne dla polskich użytkowników. Celem wprowadzenia nowych funkcjonalności jest zwiększenie komfortu korzystania z platformy przez użytkowników oraz kierowców oferujących swoje usługi za pośrednictwem platformy. Już teraz ponad 70 proc. partnerów współpracujących poleciłaby korzystanie z aplikacji innym, a prawie 90 proc. kierowców planuje dalej korzystać z aplikacji za pół roku (CEE Driver Study, Uber, luty 2017 r.).

Podobało Ci się? Wyślij komplement!

Czasem 5 gwiazdek to za mało. Dlatego często zdarza się, że po wyjątkowo miłej podróży, pasażerowie piszą kierowcom również krótkie podziękowania. Zwykle za drobiazgi, które sprawiły, że ich dzień był nieco lepszy – świetną muzykę w samochodzie, pomoc z ciężkim bagażem albo wyjątkowo sprawną jazdę, gdy goni czas. Dzięki wprowadzonej aktualizacji przekazanie kierowcy pochwały i specjalnych podziękowań będzie prostsze niż kiedykolwiek przedtem. Pasażerowie będą mogli wybrać z obrazkowego menu rzecz, którą chcą pochwalić, np. ciekawą rozmowę, dbałość o komfort pasażera albo znakomity dobór muzyki. Kierowcy otrzymują powiadomienie z dedykowaną wiadomością oraz specjalną odznaką we wskazanym polu.

A jaka jest Twoja ocena?

Oceny przyznawane kierowcom to podstawa wysokiej jakości obsługi w ramach platformy Uber. Nie wszyscy wiedzą jednak, że kierowcy po każdym przejeździe oceniają także pasażerów. Wzajemne oceny wzmacniają poczucie odpowiedzialności za własne zachowanie i szacunek względem drugiej osoby. Dotychczas ocena pasażera była widoczna dopiero po kliknięciu kilku pozycji w menu. Teraz użytkownik zobaczy swoją ocenę od razu po kliknięciu w menu, bezpośrednio pod swoim nazwiskiem. Lepsza widoczność oceny może skłonić pasażerów do zwrócenia uwagi na drobne rzeczy, które mają dla kierowców znaczenie, takie jak jedzenie w samochodzie, trzaskanie drzwiami czy próby przejazdu w gronie pięciu osób.

Aktualizacje są dostępne dla wszystkich polskich użytkowników korzystających ze smartfonów opartych o systemy operacyjne iOS i Android.

(źródło: Uber)

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze