16.6 C
Warszawa
piątek 12 kwietnia • 2024
Strona głównaFILMDRAMAT • OBYCZAJOWYTYCH SCEN NIE ZOBACZYSZ W KINIE! EKSKLUZYWNE FRAGMENTY "SZATAN KAZAŁ TAŃCZYĆ"

TYCH SCEN NIE ZOBACZYSZ W KINIE! EKSKLUZYWNE FRAGMENTY „SZATAN KAZAŁ TAŃCZYĆ”

Od jutra (5 maja) w kinach w całej Polsce pojawi się „Szatan kazał tańczyć”, czyli nowe dzieło Kasi Rosłaniec – reżyserki „Galerianek” i „Bejbi Blues”. Promocji tego filmu towarzyszy aplikacja na smartfony, w której oprócz licznych informacji znajdują się także ekskluzywne fragmenty video, których widzowie nie zobaczą na wielkim ekranie.

„Szatan kazał tańczyć”, który 5 maja wchodzi na ekrany polskich kin, to nowy obraz Kasi Rosłaniec, który dzięki aplikacji na smartfony nadaje nowego znaczenia powiedzeniu „więcej niż film”. Na telefonach komórkowych można bowiem obejrzeć fragmenty, których próżno będzie szukać na wielkim ekranie. Dodatkowe sceny odnoszą się bezpośrednio do fabuły, poszerzając tym samym odbiór filmu. W dostępnej na urządzenia z Androidem i IOS aplikacji „Szatan kazał tańczyć” można obejrzeć aż 3 ekskluzywne filmy video oraz kolejne 3, które znalazły się w kinowej wersji. Co więcej, dzięki wspomnianemu oprogramowaniu można ułożyć sceny w wybranej przez siebie kolejności i tym samym obejrzeć własną wersję filmu Kasi Rosłaniec. Wkrótce udostępnione zostaną kolejne ekskluzywne fragmenty.

Oficjalny zwiastun filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=-nFlruZtKrM

Kasia Rosłaniec, autorka przebojów „Galerianki” i „Bejbi blues” (łącznie ponad 1 000 000 widzów, prestiżowy Kryształowy Niedźwiedź Berlinale 2013), powraca na ekrany z odważnym i bezkompromisowym portretem młodej kobiety zagubionej we współczesnym świecie. W roli głównej Magdalena Berus, uhonorowana za występ w „Bejbi blues” nagrodą za najlepszy debiut aktorski 38. Gdynia Film Festival. Partnerują jej Łukasz Simlat, Danuta Stenka, Tomasz Tyndyk, Jacek Poniedziałek, Marta Nieradkiewicz, holenderski aktor Tygo Gernandt oraz wokalista John Porter.

Karolina (Magdalena Berus) – jak wiele współczesnych 20-, 30-latek – żyje szybko, intensywnie, pragnie doświadczyć wszystkiego ze zdwojoną siłą. W odróżnieniu od większości rówieśników, nie pracuje w korporacji – jest artystką, jakiś czas temu wydała pierwszą powieść, współczesną wersję „Lolity”, która stała się międzynarodowym sukcesem. Dziewczyna wiedzie nihilistyczny tryb życia, spędzając czas na podróżach po świecie, romansach i ostrych imprezach. Ale jej życie wypełnia pustka, której nie są w stanie pokonać ani narkotyki, ani seks. Świat Karoliny, żyjącej w cieniu nie radzącej sobie z przemijaniem matki (Danuta Stenka) i atrakcyjniejszej siostry Matyldy (Hanna Koczewska), stopniowo się rozpada…

Aplikacja „Szatan kazał tańczyć” dla urządzeń z systemem Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cybercom.manana

Aplikacja dla urządzeń z systemem IOS:

https://itunes.apple.com/us/app/satan-said-dance/id1209782079?mt=8

Gatunek: dramat

Produkcja: Polska/Holandia 2016

Reżyseria: Kasia Rosłaniec („Galerianki”, „Bejbi blues”)

Obsada: Magdalena Berus („Bejbi blues”, „Nieulotne”), Łukasz Simlat („Moje córki krowy”, „Pani z przedszkola”, „W imię”), Tomasz Tyndyk („W sypialni”, „Świnki”), Danuta Stenka („Planeta Singli”, „Chemia”, „Kamienie na szaniec”, „Bejbi blues”), Jacek Poniedziałek („Sąsiady”, „Rewers”, „Boisko bezdomnych”), Tygo Gernandt („Czarna śmierć”, „Ostatnia zimna wojna”, „Wild Romance”), Marta Nieradkiewicz („Pakt”, „Płynące wieżowce”), Izabela Kuna („Maria Curie”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Płynące wieżowce”), Hanna Koczewska, John Porter

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze