28.1 C
Warszawa
piątek 24 maja • 2024
Strona głównaGRYTRYB FUTBOLOWY W WORLD OF TANKS Z OKAZJI MUNDIALU W ROSJI 2018!

TRYB FUTBOLOWY W WORLD OF TANKS Z OKAZJI MUNDIALU W ROSJI 2018!

Z dniem 14 czerwca w grze World of Tanks, z okazji rozpoczynających się piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji, pojawił się nowy futbolowy tryb.

Tak, jak dwa lata temu (w 2016 roku), będzie to tryb 3 na 3 z wyłącznie specjalnymi mapami i czołgami. Zwycięzca zostanie wyłoniony pod koniec 7-minutowej gry, bądź jeśli drużyna zdobędzie 3 gole. W przypadku remisu rozegrana będzie wersja „złotej bramki” przez dodatkowe maksymalnie cztery minuty. Jeśli w tym okresie nie padnie bramka, zwycięzcami stanie się ta drużyna, która jako pierwsza uzyska 100 punktów utrzymania na połowie przeciwnika. To, czego nie było w poprzednich iteracjach to rozpoczęcie od środka po każdym golu. Tak więc, jeśli będziecie akurat szczęśliwymi strzelcami, albo właśnie nie udało się Wam wybronić ostatniego strzału – po każdym golu obie drużyny rozpoczynają w równowadze.

Zobacz także: Pantera Pudel – pierwszy polski czołg w World of Tanks!

Oprócz innych dodatków w tegorocznym wydaniu trybu jedna z ważniejszych zmian to wprowadzenie czołgów o konkretnych rolach. Każda rola to specjalna umiejętność, więc będziecie mogli naprawdę wykorzystać silne strony swoich czołgów, a będą one miały charakterystyki inne, niż ich odpowiedniki w drzewach technologicznych.

Zobacz zapowiedź trybu futbolowego:

Tryb futbolowy rozpoczął się 14 czerwca o godzinie 06:30 i będzie trwał, aż do 29 lipca do godziny 07:00.

Przez cały czas trwania trybu futbolowego będziecie mogli rozpocząć kolekcję kart z piłkarskimi czołgami. Zebranie drużyny składającej się z 10 kart da wszystkim graczom szansę zdobycia wyjątkowych nagród. Żeby być na bieżąco ze wszystkim nowościami, odwiedzajcie stronę: worldoftanks.eu.

(źródło: worldoftanks.eu)

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze