-1.3 C
Warszawa
czwartek 7 grudnia • 2023
Strona głównaGRYTryb Endless Mode debiutuje dziś w grze Frostpunk!

Tryb Endless Mode debiutuje dziś w grze Frostpunk!

Najbardziej oczekiwane rozszerzenie gry Frostpunk – Endless Mode, czyli tryb grania bez końca – debiutuje dzisiaj na komputerach osobistych, dostępny razem z grą w sklepach Steam, GOG.com i innych. Zgodnie z obietnicą twórców gry i planem ujawnionym wcześniej, dodatek jest darmowy dla wszystkich posiadaczy gry!

Odkąd został ogłoszony, Endless Mode był dodatkiem, na temat którego społeczność graczy wypowiadała się zdecydowanie najczęściej na forach, poprzez emaile, Twittera czy Discorda. Podczas gdy został zapowiedziany w planie rozwijania gry (tzw. Development Roadmap w maju tego roku), w rzeczywistości pomysł powstał wśród graczy zaraz po wydaniu gry w kwietniu.

Zobacz również: Frostpunk – do sprzedaży trafi ścieżka dźwiękowa na winylu

Po kilku miesiącach wytężonej pracy rozszerzenie startuje dziś oferując dwa rodzaje trybu Endless: „Serenity” dla tych graczy, którzy chcą w spokojnym tempie budować miasto i kreować społeczeństwo według swojej wizji, oraz „Endurance” dla tych, którzy lubią zmierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami i chcą sprawdzić jak długo są w stanie przetrwać w okrutnym zimnie Frostpunka. W obu rodzajach dostępne są nowe budynki upiększające architekturę miasta, w tym Archiwa potrzebne do przechowywania wiedzy odnalezionej w świecie gry, nowe miejsca do odkrycia na pustyni lodowej i nowe losowe wydarzenia, które postawię gracza przed nieznanymi wcześniej zadaniami.

Frostpunk – Endless Mode Trailer (Free DLC):

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

3 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze