21.3 C
Warszawa
piątek 14 czerwca • 2024
Strona głównaGRYTHIS WAR OF MINE: COMPLETE EDITION TRAFI NA NINTENDO SWITCH 27 LISTOPADA

THIS WAR OF MINE: COMPLETE EDITION TRAFI NA NINTENDO SWITCH 27 LISTOPADA

11 bit studios nie zwalnia tempa z This War of Mine i przygotowuje edycję na Nintendo Switch.

Antywojenna opowieść This War of Mine autorstwa 11 bit studios, która ukazała się w 2014 roku, skupia się na losach ludzi w czasie wojny, ciężarze życia w oblężonym mieście i o tym jaka jest cena zachowania godności w najgorszym z możliwych czasów. Od premiery była stale rozwijana o nowe scenariusze, historie, dodatki, nowych cywili, nowe miejsca w mieście Pogoren, w którym się dzieje akcja gry.

Zobacz również: Nowy dodatek do This War of Mine: Stories – The Last Broadcast zadebiutuje już 14 listopada

Jak informuje Paweł Miechowski z 11 bit studios: „Dzięki masowemu wsparciu od społeczności graczy byliśmy w stanie poszerzyć grę o fabularny dodatek Father’s Promise. Aby uzupełnić pełen obraz wojny w dodatku The Little Ones dodaliśmy postacie dziecięce. W dodatku War Child dodaliśmy galerię obrazów, której sprzedaż do dnia dzisiejszego zasila wyłącznie fundusze organizacji charytatywnej o tej samej nazwie, która skupia się na pomocy dzieciom w strefach konfliktu. Wszystkie dodatki i rozszerzenia zostały scalone w jedną grę This War of Mine: Complete Edition, która zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch 27 listopada 2018 roku”.

Reveal trailer można obejrzeć poniżej:

W grze This War of Mine: Complete Edition nie wcielasz się w elitarnego żołnierza. Stajesz na czele grupki cywilów, starających się przeżyć w oblężonym mieście, zmagając się z brakiem żywności, lekarstw i ciągłym zagrożeniem ze strony snajperów i szabrowników. Ta gra pozwoli ci ujrzeć wojnę w zupełnie nowym świetle.

Tempo rozgrywki wyznaczane jest przez cykl dni i nocy. Za dnia snajperzy nie pozwalają ci opuścić schronienia, musisz więc skupić się na dbaniu o swoją kryjówkę – wytwarzaniu przedmiotów, handlu i opiece nad ocalałymi. Nocą zaś wysyłasz kogoś do jednej z niepowtarzalnych lokacji z zadaniem zdobycia przedmiotów, które pomogą ci przetrwać. Podejmuj dramatyczne decyzje, kierując się własnym sumieniem. Spróbuj ocalić wszystkich lub poświęć niektórych, aby ocalić resztę. Podczas wojny nie ma dobrych i złych decyzji – liczy się tylko przetrwanie. Im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej.

This War of Mine: Complete Edition zawiera dodatek Father’s Promise, dodatek The Little Ones, wszystkie darmowe rozszerzenia wydane do tej pory i będzie uaktualniona o wszystkie przyszłe dodatki bez żadnych dodatkowych opłat. W cenie równej $39.99 pojawi się w wersji cyfrowej oraz pudełkowej dzięki wydawniczemu wsparciu Koch Media Deep Silver.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze