22.4 C
Warszawa
wtorek 16 lipca • 2024
Strona głównaTECHNIKAGADŻETYTENDA PH6 - GIGABITOWY ADAPTER POWERLINE Z GNIAZDEM ZASILANIA

TENDA PH6 – GIGABITOWY ADAPTER POWERLINE Z GNIAZDEM ZASILANIA

PH6 to Powerline przeznaczony do strumieniowego przesyłania obrazu 3D/HD i udostępniania rozrywki domowej. Dzięki najnowszej technologii Homeplug AV2, PH6 wykorzystuje istniejący obwód elektryczny, oferując prędkość transmisji do 1000 Mb/s. Funkcja Plug and play zwalnia użytkownika z konieczności konfiguracji. Zaprojektowany z zintegrowanym gniazdem zasilania, PH6 nie zmniejsza liczby gniazd w domu.

Szybkie połączenie

Dzięki najnowszej technologii Homeplug AV2, PH6 zapewnia prędkość transmisji nawet 1000 Mb/s, umożliwiając oglądanie filmów w rozdzielczości 4K HD i przesyłanie dużych ilości danych za pośrednictwem istniejącej linii energetycznej.

Port Gigabit Ethernet

10-krotnie szybszy niż 100 Mb/s port Ethernet, port Gigabit Ethernet zapewnia szybkość połączenia LAN 1000 Mb/s dla urządzeń przewodowych, takich jak telewizor, konsola do gier, przystawka STB, komputer, NAS i drukarka. PH6 jest wstępnie sparowany i działa poprawnie, gdy tylko zostanie podłączony i włączony. Zaprojektowany z gniazdem zasilania, które pozwala na przepływ prądu 16 A, PH6 może zasilać telewizor, konsolę do gier lub komputer stacjonarny. Wbudowany filtr izolacji szumów zmniejsza zakłócenia od urządzenia podłączonego do gniazda zasilania PH6.

Tenda PH6

Tenda PH6 jest dostępny u autoryzowanych dystrybutorów w cenie 209 zł brutto. Urządzenie zostało objęte 2-letnią gwarancją producenta.

Zobacz także: Icy Dock MB322SP-B – skutecznie wykorzystaj przestrzeń

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze