Ruszyła już przedsprzedaż reedycji albumu warszawskiego rapera Tede „Elliminati”. Produkcja zostanie wzbogacona o specjalny krążek zatytułowany „Ellimitati”. Dodatkowa płyta promowana jest utworem „Bo muszę”, w którym pojawia się Pastor T.

Box zawierający reedycję kultowej produkcji Tede & Sir Mich „Elliminati” oraz dodatkowy specjalny krążek zatytułowany „Ellimitati” pojawi się w sklepach jeszcze w listopadzie 2018 roku. Zakupu w przedsprzedaży można dokonać na stronie sklep.wielkiejol.com Jak informuje NWJ na „Ellimitati” znajdą się między innymi wybrane kompozycje z 2013 roku, które po selekcji nie trafiły na pierwsze wydanie „Elliminati”.

Zobacz również: Tede & Sir Mich – Fansi [3H]. Koncertowy klip promujący album NOJI

Przypomnijmy, że na „Elliminati” gościnnie pojawili się między innymi VNM, Sitek, DonGuralesko, Pelson, Diox, Setka i Zgrywus. Ponadto cały materiał został zremasterowany tak, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia dźwiękowe wszystkim niecierpliwie czekającym na powrót tego klasyka do sprzedaży. Płyta w przedsprzedaży wzbogacona zostanie o trzy wyjątkowe znaczki (przypinki) dostępne tylko w sklepie wysyłkowym NWJ.

Zobacz teledysk Tede – „Bo muszę” feat. Pastor T:

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

1 Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Bonus RPK, ReTo i Czerwin TWM wspólnie w numerze „Niepokój”

Ciemna Strefa zaprezentowała najnowszy singiel i klip Bonusa