18.6 C
Warszawa
czwartek 25 lipca • 2024
Strona głównaBIZNESTCL Photovoltaic Technology przedstawia innowacyjne kompleksowe rozwiązanie inteligentnej energii dla domów podczas...

TCL Photovoltaic Technology przedstawia innowacyjne kompleksowe rozwiązanie inteligentnej energii dla domów podczas targów IFA 2023.

TCL Photovoltaic Technology, dostawca pionierskich ekologicznych rozwiązań energetycznych, mocno zaznaczył swoją obecność na Międzynarodowych Targach Elektroniki Użytkowej i Sprzętu AGD 2023 w Berlinie (IFA). W dniach od 1 do 5 września firma prezentuje swoje kompleksowe rozwiązanie inteligentnej energii dla domów (One-Stop Residential Smart Energy Solution) i domowy system magazynowania energii (Residential Energy Storage System), z rozmachem wkraczając na rynek europejski.

Dynamiczny wzrost zapotrzebowania na produkty magazynowania energii dla domów, napędzany takimi czynnikami jak rosnące ceny energii elektrycznej, bezpieczeństwo energetyczne i wsparcie rządowe, ukształtował globalny krajobraz tego sektora. W odpowiedzi na potrzeby użytkowników domowych firma TCL Photovoltaic Technology stworzyła kompleksowy ekosystem inteligentnej energii poprzez organiczną integrację modułów fotowoltaicznych, systemów magazynowania energii oraz technologii pomp ciepła. Przyspiesza to przejście gospodarstw domowych na wydajne, inteligentne, bezpieczne, niezawodne, przyjazne dla środowiska zużycie energii, charakteryzujące się niską emisją CO2.

Jako trzon tego innowacyjnego rozwiązania system magazynowania energii TCL może zapewnić nieprzerwane zasilanie w sytuacjach kryzysowych, obniżając koszty energii elektrycznej i optymalizując stosunek pomiędzy szczytowymi i najniższymi wartościami energii elektrycznej w celu zapewnienia korzyści finansowych. System oparty jest na bezpiecznych akumulatorach o dużej pojemności i może poszczycić się kompaktową, modułową budową, przy czym urządzenie zajmuje jedynie 0,15 m2 przestrzeni i może zostać zainstalowane już w pół godziny.

Imponująca prezentacja podczas targów IFA nie tylko przybliża odwiedzającym system magazynowania energii dla domów, lecz również zwraca ich uwagę na moduły słoneczne TCL i pompy ciepła TCL. Według Williama Li, dyrektora generalnego ds. działalności międzynarodowej TCL Photovoltaic Technology, kompleksowe rozwiązanie inteligentnej energii charakteryzuje się wyjątkową zdolnością adaptacji do indywidualnych potrzeb klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebują nowej instalacji fotowoltaicznej, czy jej modernizacji, rozwiązanie to może zostać bezproblemowo zintegrowane z tymi systemami.

Dodanie pompy ciepła, zapewniającej ogrzewanie, klimatyzację i ciepłą wodę, zwiększa wszechstronność tego rozwiązania, sprawiając, że sprawdzi się doskonale w zakresie uzyskania niezależności energetycznej i samowystarczalności każdego gospodarstwa domowego. Ponadto, koncentrując się aktualnie na rynku europejskim, spółka jest przygotowana na poszerzenie swojej globalnej obecności, co jest wizją, którą promuje William Li.

Wkroczenie firmy TCL Photovoltaic Technology na rynek globalny odzwierciedla solidną pozycję marki na scenie międzynarodowej i jej zaangażowanie w rozwój o wysokiej jakości. Spółka z poświęceniem tworzy czołową platformę technologiczną z szerokim wachlarzem zastosowań i profesjonalnym wsparciem posprzedażowym, pokazując siłę marki w międzynarodowym sektorze zielonej energii.

Źródło: TCL Photovoltaic Technology

Źródło informacji: PR Newswire

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze