16.7 C
Warszawa
czwartek 23 maja • 2024
Strona głównaMUZYKATAL - "SLOW DOWN THE FLOW". KIM JEST BIJĄCA REKORDY POPULARNOŚCI FRANCUZKA?

TAL – „SLOW DOWN THE FLOW”. KIM JEST BIJĄCA REKORDY POPULARNOŚCI FRANCUZKA?

Francuska elegancja plus zmysłowość oraz bliskowschodnia tajemniczość cechują piosenki TAL, francuskiej piosenkarki izraelskiego pochodzenia. Jej pierwszy międzynarodowy singlowy utwór o tytule „Slow Down The Flow” bije rekordy popularności w europejskich rozgłośniach radiowych.

TAL może się również pochwalić 4,5 mln fanów na profilach w social media i ponad 400 mln wyświetleń jej klipów na YouTubie, co jest rekordem dla artysty z Francji. Rok 2017 zamierza poświęcić na podbój świata. Uzbrojona w takie piosenki jak „Slow Down The Flow” może ten cel osiągnąć w bardzo przewidywalnej przyszłości.

Nagrywała z M Pokorą, Sią, Flo Ridą, Fetty Wapem i Seanem Paulem. Bliskie jej sercu są pop, R&B, ragga, które ozdabia wyjątkową aurą, jaką można spotkać na Bliskim Wschodzie. Mająca 26 lat i nietuzinkową urodę Tal Benyerzi, jak naprawdę się nazywa, nad Sekwaną zdobyła już uznanie dwiema pierwszymi płytami, „Le droit de rêver” z 2011 roku i o dwa lata młodszą „À l’infini”. Obydwie uzyskały we Francji status potrójnej platyny. W 2016 roku ukazał się trzeci, imienny album artystki, również świetnie radzący sobie na listach.

TAL nie zamierza jednak ograniczać się tylko do Francji, dlatego nagrała kolejnego singla po angielsku. Utwór otrzymał tytuł „Slow Down The Flow”. TAL wyprodukowała go z francuskim duetem LNT, a masteringiem zajął sie Daddy’s Groove (m.in. David Guetta). Połączenie stylów bliskich artystce, czyli urban popu i ragga, okraszone zmysłowym, głębokim, ciepłym głosem Francuzki, dało idealny materiał na hit!

Do piosenki powstał nakręcony z rozmachem przez Matthieu Allarda wypełniony tańcem teledysk, który można zobaczyć poniżej:

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze