7.2 C
Warszawa
wtorek 23 kwietnia • 2024
Strona głównaMUZYKASZWED, KTÓREGO POKOCHAŁA POLSKA, NAKRĘCIŁ KLIP W WARSZAWIE!

SZWED, KTÓREGO POKOCHAŁA POLSKA, NAKRĘCIŁ KLIP W WARSZAWIE!

Wiosną Måns Zelmerlöw dał kapitalny koncert w Polsce. Bardzo lubiany w naszym kraju Szwed opublikował niedawno teledysk do pierwszego singla ze swego siódmego albumu „Chameleon”. Filmik powstał w Warszawie do piosenki „Hanging On To Nothing”. Co więcej, ogłoszono, że Szwed powróci jesienią na koncerty do Polski!

Måns w lirycznej, singlowej piosence „Hanging On To Nothing” śpiewa o problemach w związkach. Tłem dla ilustrowanej filmikiem opowieści, są wnętrza hotelowe, a także, chociażby Plac Zamkowy w Warszawie czy Krakowskie Przedmieście.

Kompozycję napisali i wyprodukowali Arvid Ångström oraz Isac Herdegård.

Utwór to pierwszy singel z albumu „Chameleon”, który ukazał się w grudniu 2016 roku. Måns Zelmerlöw promował już płytę w Polsce, dając znakomity koncert w warszawskiej Stodole. Zawsze mile widzianemu u nas Szwedowi tak bardzo zapadło w pamięć gorące przyjęcie polskich fanów, że jeszcze w 2017 roku wróci do Polski na dwa koncerty! Måns wystąpi najpierw 21 października w Gdańsku (Stary Maneż) oraz 22 października w Krakowie (Kwadrat). Bilety trafią do sprzedaży od 5 lipca od godziny 10:00.

Zobacz także: Niepublikowana dotąd piosenka Zbigniewa Wodeckiego!

Månsa Zelmerlöwa zalicza się w swojej ojczyźnie do czołówki najbardziej wpływowych Szwedów. Ma za sobą udział w „Idolu” i  „Tańcu z gwiazdami”. Jako gość pojawił się też w polskiej edycji drugiego z wymienionych show. W naszym kraju występował wielokrotnie, w programach telewizyjnych, na festiwalach, a także na koncertach plenerowych (Hity na czasie). Jego singel „Cara Mia” pokrył się w Szwecji podwójną platyną. Sukcesami były też role Månsa Zelmerlöwa w musicalach „Grease” oraz „Footloose”.

W 2015 roku Szwed wygrał 60. Konkurs Piosenki Eurowizja 2015.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze