Warszawa, 2 marca 2021 – Huawei przygotował atrakcyjną ofertę dla osób poszukujących idealnego prezentu z okazji Dnia Kobiet. Znalazły się w niej wybrane smartfony, laptopy, smartwatche, bezprzewodowe słuchawki i tablety w nowych, atrakcyjnych cenach lub w zestawach z innymi urządzeniami. Dodatkowo, pierwsze 1 000 osób, które kupią jeden z produktów objętych promocją na huawei.pl, otrzymają kod o wartości 10 zł na przejazdy w aplikacji Bolt. Promocja potrwa do 8 marca lub do wyczerpania zapasów.

Produkty w nowych cenach na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet na huawei.pl to okazja do zakupu lekkiego i ultrasmukłego laptopa w atrakcyjnym zestawie z routerem Huawei AX3 Dual-Core, bezprzewodową myszką Bluetooth i poręcznym plecakiem. Oferta obejmuje następujące modele laptopów: Huawei MateBook 14 w rekomendowanej cenie 4048 zł, Huawei MateBook D 15 2019 za 2848 zł oraz Huawei MateBook D 14 – w wersji z Ryzen 7 za 3248 zł oraz w wersji z Ryzen 5 za 3048 zł.

W ofercie znalazły się również dwa smartfony z flagowej serii P30 – Huawei P30 Pro można kupić za 2099 zł, a Huawei P30 lite w cenie 899 zł. Fani aktywności fizycznej docenią sportowe smartwatche analizujące zdrowie, sen oraz ułatwiające codzienne treningi. W ofercie dostępne są dwa modele smartwatchy: Huawei Watch GT 2 (42 mm) w kolorze białym za 599 zł oraz Huawei Watch GT Active, który na huawei.pl można kupić z inteligentną wagą Huawei Smart Scale za 468 zł. Sportowy zestaw dopełnią bezprzewodowe słuchawki z aktywną redukcją szumów Huawei FreeBuds Pro, które dostępne są za 599 zł.

Oferta obowiązuje od 2 do 8 marca lub do wyczerpania zapasów w sklepie internetowym huawei.pl. Szczegóły znajdują się na stronie sklepu.

Produkty Huawei w ofercie na Dzień Kobiet będzie można kupić również w sklepach partnerów. Oferta może różnić się w zależności od sklepu – szczegóły znajdują się u partnerów.

10 zł na przejazd w aplikacji Bolt

Pierwsze 1 000 osób, które kupią na huawei.pl produkt objęty ofertą, otrzymają kod o wartości 10 zł do wykorzystania na przejazd w aplikacji Bolt. Kody zostaną rozesłane na adres e-mail w ciągu 3 dni od daty złożenia zamówienia i będzie można je zrealizować do 31 marca 2021 roku.

Pełna lista produktów objętych promocją na huawei.pl

O Huawei Consumer Business Group

Huawei jest jednym z czołowych producentów elektroniki użytkowej na świecie. Usługi i urządzenia Huawei dostępne są w ponad 170 krajach i korzysta z nich ponad 3 miliardy ludzi na całym świecie. Firma posiada 16 centrów badań i rozwoju w różnych częściach świata, m.in. w Niemczech, Szwecji, Rosji, w Indiach i Chinach. Jedna z trzech grup biznesowych Huawei – Huawei Consumer Business Group – odpowiada za szerokie portfolio produktowe, w tym smartfony, laptopy, tablety i wearables, a także domowe routery oraz usługi w chmurze. Autorski sklep z aplikacjami – Huawei AppGallery – oferuje dostęp do ponad 96 tysięcy aplikacji. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 490 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu Huawei na rynku teleinformatycznym, a także rozbudowanej, światowej sieci partnerów i współpracowników, Huawei CBG dostarcza najnowocześniejsze technologie i usługi klientom na całym świecie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Huawei wprowadza do sprzedaży opaskę sportową Band 4 Pro z wbudowanym modułem GPS  

Warszawa, 20 stycznia 2020 – Huawei wprowadza na