16.6 C
Warszawa
piątek 12 kwietnia • 2024
Strona głównaMOTOŚWIATOWA PREMIERA ODŚWIEŻONEJ ŠKODY FABIA NA GENEVA MOTOR SHOW 2018

ŚWIATOWA PREMIERA ODŚWIEŻONEJ ŠKODY FABIA NA GENEVA MOTOR SHOW 2018

Odświeżona pod względem wyposażenia i designu: Škoda Fabia ewoluuje. Jednocześnie nie traci nic ze swoich mocnych stron, które już od lat gwarantują jej pozycję jednego z najchętniej wybieranych samochodów na polskim rynku, cieszącego się dużym zainteresowaniem klientów. Hit polskiego rynku zostanie poddany gruntownemu odświeżeniu w zakresie technologii i stylistyki. Swój debiut Fabia po faceliftingu będzie świętować już w marcu, na tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Samochodowych w Genewie.

Facelifting Fabii to przede wszystkim nowe elementy z zakresu designu i najnowocześniejsze technologie. Przeprojektowany pas przedni ze światłami wykonanymi w technologii LED wzmacnia wyrazisty charakter auta. Po raz pierwszy model będzie mógł być wyposażony również w światła tylne wykonane w tej samej technologii. Nowoczesny design uzupełnią innowacyjne rozwiązania technologiczne z zakresu multimediów i bezpieczeństwa, z którymi Fabia będzie gotowa na wyzwania zmieniających się trendów i rosnących oczekiwań odbiorców. O atrakcyjności tego bestsellerowego modelu dalej będzie przesądzała bardzo konkurencyjna oferta wzbogacona promocyjnymi pakietami wyposażenia.

Zobacz również: Škoda kończy rok 2017 z rekordowymi wynikami

Model Fabia jest jednym z kluczowych elementów gamy produktowej marki Škoda. Od 1999 roku na świecie sprzedano już ponad cztery miliony egzemplarzy tego modelu. Obecna, trzecia generacja już przekroczyła pułap pół miliona dostarczonych samochodów. Popularność Fabii nieustannie rośnie. 2017 rok zakończyła wynikiem 19 047 egzemplarzy dostarczonych na polskie drogi, co dało jej pozycję numeru 1 polskiego rynku (z wynikiem lepszym o 26,31% niż w roku 2016).

Areną światowej premiery nowej odsłony bestsellera Škody zostanie tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Samochodowych w Genewie, które odbędą się w marcu.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze