STRZELANINA PODCZAS TURNIEJU W GRĘ MADDEN NFL 19 W JACKSONVILLE NA FLORYDZIE

STRZELANINA PODCZAS TURNIEJU W GRĘ MADDEN NFL 19 W JACKSONVILLE NA FLORYDZIE

- Kategoria: GRY
1017
1
Madden 19 strzelanina JacksonvilleFot. EA Sports.com

Do strzelaniny doszło w centrum handlowo – rozrywkowym w Jacksonville w stanie Floryda. Podczas turnieju eliminacyjnego gry Madden NFL 19, napastnik otworzył ogień do uczestników wydarzenia. Na chwilę obecną potwierdzone są 3 ofiary śmiertelne i 11 osób rannych.

Świadkowie zdarzenia twierdzą, że podczas spokojnej gry w pewnym momencie usłyszeli kilkanaście strzałów. W ciągu kilku sekund zapanowała totalna panika, ludzie zaczęli chować się gdzie popadnie.

„Nie mamy obecnie żadnych wybitnie podejrzanych” – powiedział na konferencji prasowej szeryf Jacksonville Mike Williams. „W tym przypadku mamy jednego podejrzanego, który zginął na miejscu”. Szeryf opisał podejrzanego jako białego człowieka, ale jeszcze nie został dokładnie zidentyfikowany i na chwilę obecną nie chce spekulować skąd pochodził.

W sieci pojawił się także szokujący filmik z miejsca strzelaniny, jest to transmisja live dwóch graczy, którzy streamowali poczynania podczas turnieju tego feralnego dnia. Nagle słychać strzały i materiał się urywa (nie polecamy oglądać widzom o słabszych nerwach):

Zobacz więcej w kategorii: Gry

1 Komentarze

  1. Co się stało z tym światem 🙁 [*]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

All in one – kompleksowa regeneracja

Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw