8 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaMUZYKASTEPRECORDSTV ŁAMIE KOLEJNĄ BARIERĘ - 2 MILIONY SUBSKRYPCJI NA YOUTUBE

STEPRECORDSTV ŁAMIE KOLEJNĄ BARIERĘ – 2 MILIONY SUBSKRYPCJI NA YOUTUBE

Z przyjemnością informujemy, że liczba subskrybentów na kanale YouTube Step Records przekroczyła właśnie 2 miliony. Tym samym StepRecordsTV łamie kolejną imponującą barierę i umacnia się na pozycji lidera wśród kanałów muzycznych na portalu YouTube. Po przekroczeniu w 2015 bariery miliarda wyświetleń, to kolejne ważne osiągnięcie na polu cyfrowej dystrybucji muzyki. Obecnie w kategorii kanałów muzycznych w Polsce, StepRecordsTV nie ma sobie równych.

Odwiedź kanał #SRTV: https://www.youtube.com/user/steprecordspl

Step Records to ciągły rozwój, poszukiwanie nowej jakości w muzyce i szacunek do tego, co stanowi fundamenty hip-hopu. Łączymy starą szkołę rapu z nowymi trendami muzycznymi. Naszą wytwórnię zasilają zarówno legendy polskiego rapu jak i freshmeni, artyści z niebanalnym pomysłem na siebie i swoją twórczość. Albumy wydawane i dystrybuowane przez naszą wytwórnię mogą pochwalić się milionową oglądalnością klipów, świetną promocją, a także statusami złotych oraz platynowych płyt.

StepRecordsTV to pierwszy kanał w Polsce, który przekroczył 1 miliard wyświetleń. Obecnie zbliżamy się do liczby 2 miliardów wyświetleń łącznie na wszystkich naszych materiałach. Treści, które publikujemy spotykają się z bardzo dobrym odbiorem internautów o czym świadczy niespełna 12 milionów pozytywnych ocen przy liczbie 1878 klipów. Najpopularniejsi artyści związani z wytwórnią to: Popek, Chada, Zbuku, Bezczel oraz Sulin. To m.in. ich klipy należą do tych najczęściej oglądanych.

(źródło: Step Records)

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze