26 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaFILMŚMIECH I POCAŁUNKI IDEALNE NA TŁUSTY CZWARTEK! "PORADY NA ZDRADY"

ŚMIECH I POCAŁUNKI IDEALNE NA TŁUSTY CZWARTEK! „PORADY NA ZDRADY”

Radzimy jak dzięki randce w kinie na komedii romantycznej „Porady na zdrady” pozbyć się zbędnych kalorii i pozwolić sobie na więcej niż jednego pączka w „tłusty czwartek”. Śmiech, pocałunki, czy makijaż to tyko jedne z licznych sposobów. „Porady na zdrady” od piątku w kinach!

„Tłusty czwartek” to ten jeden, wyjątkowy dzień w roku, kiedy można pozwolić sobie na dużo więcej niż zwykle. Jednak każdy pączek to od 250 do 400 kilokalorii trafiających do naszego organizmu. Co zrobić, aby nie mieć wyrzutów sumienia po hucznym uczczeniu tego święta? Odpowiedź jest prosta – wybrać się do kina na komedię romantyczną – najlepiej z ukochaną osobą. Śmiech i pocałunki to tylko niektóre z niestandardowych sposobów na zrzucenie zbędnych kilogramów. Przedstawiamy jak z komedią „Porady na zdrady” można pozbyć się wyrzutów sumienia po niejednym pączku:

  1. Pocałunki – minuta namiętnych pocałunków z ukochaną osobą pozwala spalić 26 kilokalorii. Zatem 10 do 15 minut tej przyjemnej aktywności i efekty uboczne pierwszego pączka mamy z głowy.
  1. Śmiech – czyli drugi obok pocałunków powód wybrania się na komedię romantyczną. Ta wesoła aktywność pozwala spalić 1,3 kcal. „Porady na zdrady” trwają 100 minut… czyli spokojnie możemy przyjść na  salę kinową z aż 3 pączkami!
  1. Makijaż i stylizacja – mówi się, że takie czynności jak czesanie się, malowanie i ubieranie może pomóc spalić do 65 kcal. Tak więc drogie panie (i panowie!) przed pójściem na seans kinowy koniecznie zadbajcie o swój wygląd. Wasze pączki od tego zależą!
  1. Słuchanie muzyki – piosenka Ani Dąbrowskiej „Porady na zdrady (Dreszcze)” jeszcze na długo przed pojawieniem się filmu w kinach zaczęła święcić triumfy w stacjach radiowych i Internecie. Obecnie utworu tego odsłuchano już blisko 3 miliony razy na kanale Youtube artystki. Ścieżka dźwiękowa z komedii „Porady na zdrady” dostępna jest już w sprzedaży. Jedno przesłuchanie tego albumu pozwala na spalenie 21 kcal. Nic tylko włączyć „play” i odliczać piosenki do kolejnego pączka!
  1. Czytanie książek – scenariusz „Porad na zdrady” powstał na podstawie książki o tym samym tytule. Godzina czytania to 56 kcal. A więc zaraz po powrocie z kina warto zagłębić się w lekturę i wracać do niej jak najczęściej!
  1. Seks – tutaj zdania co do ilości spalanych kalorii są podzielone, bo i seks seksowi nie równy. Wspólne wyjście do kina może być początkiem romantycznego wieczoru, a od tego momentu „pączkowy licznik” zależy już tylko od Was!

Gwiazdy o komedii „Porady na zdrady”:

 

„Porady na zdrady” – od piątku (24 lutego) w kinach!

Gatunek: komedia romantyczna

Produkcja: Polska 2016

Reżyseria i scenariusz: Ryszard Zatorski („Dzień dobry, kocham cię”, „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nigdy w życiu!”)

Producent: Figaro („Dzień dobry, kocham cię”, „Śniadanie do łóżka”, „To nie tak jak myślisz, kotku”)

Obsada: Magdalena Lamparska („Listy do M 2”, „Kochaj”), Anna Dereszowska („Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Dzień dobry, kocham cię”, „Randka w ciemno”, „Lejdis”), Mikołaj Roznerski („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Kochaj”, „Powiedz tak”), Krzysztof Czeczot („Pitbull. Nowe porządki”, „Król życia”, „Singielka”), Weronika Rosati („Strażacy”, „Obława”, „Pitbull”), Tomasz Karolak („Listy do M.” i „Listy do M 2”, „Planeta Singli”, „Śniadanie do łóżka”), Maria Pakulnis („Powiedz tak”, seria „Nad Rozlewiskiem”, „Ekstradycja”), Michał Koterski („Baby są jakieś inne”, „Śniadanie do łóżka”, „Dzień świra”)

 

 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze