14.6 C
Warszawa
piątek 12 kwietnia • 2024
Strona głównaFILMSMAKUJE JAK NAJLEPSZA BUTELKA WINA! NASZ NAJLEPSZY ROK W KINACH OD 13...

SMAKUJE JAK NAJLEPSZA BUTELKA WINA! NASZ NAJLEPSZY ROK W KINACH OD 13 PAŹDZIERNIKA!

Francuski film dla wszystkich, którzy wciąż szukają swojego miejsca, już niebawem w kinach! Coraz krótsze dni i opadający z dnia na dzień słupek termometru. Jesienią zawsze trudniej o motywację i dobry humor.

„Nasz najlepszy rok” przeniesie Was do słonecznej Burgundii i pozwoli chociaż na chwile zapomnieć o aurze za oknem. Ten film jest jak kieliszek wina po ciężkim dniu! Zobaczcie zwiastun i zapiszcie datę 13 października w kalendarzu.
Na Juliette niespodziewanie spada ciężar prowadzenia starej, podupadającej rodzinnej winnicy. Żeby przywrócić ją do lat dawnej świetności, musi nie tylko na nowo poukładać rodzinny interes, ale i swoje życie. „Nasz najlepszy rok” to słodko-gorzka opowieść o trzydziestolatkach, którzy pragną odnaleźć swoje miejsce w życiu. Jak Juliette poradzi sobie z samodzielnym prowadzeniem winnicy i czy będzie w stanie bronić swojego zdania, gdy wszyscy wokół próbują jej udowodnić, że jest za młoda na winiarza? Co gorsza, jest kobietą! Czy bracia wesprą ją w tym trudnym zadaniu? Zobaczcie komedię o winie, przewrotności losu i drobnych przyjemnościach w skąpanej w słońcu Burgundii.

„Nasz najlepszy rok” to nowa komedia Cédrica Klapischa, mistrza francuskiego humoru i twórcy kultowej miejskiej serii „Smak życia”. Teraz Klapisch powraca do korzeni, odwiedzając burgundzkie winnice i odkrywając przed widzami tajniki winiarstwa. W kinach już 13 października!

Zobacz zwiastun filmu:

Zobacz również

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze