14.6 C
Warszawa
piątek 12 kwietnia • 2024
Strona głównaTECHNIKAGADŻETYSKANERY FUJITSU WSPIERAJĄCE CYFROWĄ TRANSFORMACJĘ NA CEBIT 2017

SKANERY FUJITSU WSPIERAJĄCE CYFROWĄ TRANSFORMACJĘ NA CEBIT 2017

Londyn, 7 marca 2017 r. – PFU, część firmy Fujitsu, zaprezentuje najnowsze skanery do dokumentów Fujitsu na stoisku Fujitsu Technology Solutions A38 w hali nr 4.

Najnowsze modele w portfolio skanerów dokumentowych mają za zadanie ułatwienie klientom cyfrowej transformacji. Nowe wielofunkcyjne skanery odgrywają ważną rolę w codziennych obowiązkach i są zaprojektowane z myślą o poprawie efektywności  pracy klientów wszystkich branż, włączając sektor publiczny, opiekę zdrowotną, usługi finansowe, dostarczycieli Outsourcingu Procesów Biznesowych (BPO) i centra usług skanowania. Podczas targów CeBIT, nowe modele skanerów Fujitsu zostaną zaprezentowane w konkretnych scenariuszach biznesowych w poszczególnych sektorach tak, by pokazać, jak użytkownicy mogą optymalizować procesy w pracy i zredukować koszty.

Ważnym elementem na targach CeBIT będzie ScanSnap Cloud, darmowa usługa, która umożliwia wysyłanie zeskanowanych danych prosto do aplikacji chmurowych, bez konieczności podłączenia do komputera lub innego inteligentnego urządzenia. ScanSnap Cloud jest dostępny dla modeli iX100 i iX500 z linii produktowej ScanSnap, skierowanej do użytku osobistego w profesjonalnym środowisku.

(źródło: Fujitsu.com)

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze