28.1 C
Warszawa
piątek 24 maja • 2024
Strona głównaFILMKiedy się pojawiłaś - czyli wzruszające kino z udziałem gwiazdy serialu Gra...

Kiedy się pojawiłaś – czyli wzruszające kino z udziałem gwiazdy serialu Gra o tron

Już od 1 marca na ekranach oglądać będziemy słodko-gorzką komedię „Kiedy się pojawiłaś”. Obsadę filmu stworzono z młodych aktorów, na czele z Brytyjką Maisie Williams, która zdobyła ogromną popularność w słynnym serialu HBO „Gra o tron”, gdzie wciela się w Aryę Stark.

Dla reżysera Petera Hutchingsa jej wybór był oczywisty, problemem były tylko wolne terminy aktorki: – Maisie widziałem w „Grze o tron” , poznałem ją zresztą parę lat temu. Jest świetna i ma wspaniałe poczucie humoru. Pomyślałem , że jest idealna do roli Skye. Na szczęście i ona była podobnego zdania.

Zobacz również: Plejada gwiazd na uroczystej, walentynkowej premierze Planety singli 3. Film w kinach już od 8. lutego!

Dla młodej aktorki, która zyskała już tak niezwykłą popularność, najważniejszą z dotychczasowych ról był występ w filmie „Upadające” u Carol Morley. Twierdzi, że z presją sławy radzi sobie całkiem nieźle na przykład oglądając cukiernicze reality show „Bake Off”. – W każdym projekcie, w który się zaangażuję chcę czuć tę pasję, a nie tylko pragnienie zarobienia całej masy pieniędzy – podkreślała w jednym z wywiadów. Wschodzącą gwiazdą jest też partnerujący jej w „Kiedy się pojawiłaś” Asa Butterfield, także Anglik, którego kariera ostatnio nocno nabiera rozpędu. Obecnie występuje w serialu „Sex Education” (Netflix).

Kiedy się pojawiłaś – polski zwiastun filmu:

Calvin (Asa Butterfield) zmaga się ze skłonnością do hipochondrii. Będzie jednak musiał przezwyciężyć swoje lęki, gdy spotka nieuleczalnie chorą Skye (Maisie Williams). Dziewczyna ma plany, które chce zrealizować przed śmiercią i przekonuje Calvina, by jej w tym pomógł. Przyjaźń z ekscentryczną nastolatką zmieni chłopaka już na zawsze.

Zobacz więcej w kategorii: Komedia

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze