-5.8 C
Warszawa
poniedziałek 4 grudnia • 2023
Strona głównaFILMDRAMAT • OBYCZAJOWYTak się bawią producenci! Tomasz Karolak w filmie JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ!

Tak się bawią producenci! Tomasz Karolak w filmie JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ!

Cieszą go skandale, afery i rosnące słupki oglądalności. Ale nigdy nie zgadniecie, co go relaksuje… 😉

Tomasz Karolak jako nieprzewidywalny producent telewizyjny w filmie „Jak zostać gwiazdą”

 – już w kinach!

Tomasz Karolak w roli producenta telewizyjnego:

https://youtu.be/FhD690vsdPQ

Tomasz Karolak to niekwestionowany król polskich komedii. Aktor słynie z barwnych, przebojowych kreacji, za które pokochali go widzowie. Nie inaczej jest w przypadku filmu „Jak zostać gwiazdą”, gdzie wciela się w nieprzewidywalnego producenta telewizyjnego. Chociaż z pozoru czerpie on radość tylko z rosnących słupków oglądalności, ta postać ma też drugą, wrażliwą stronę i… ukochane hobby, które tylko on potrafi połączyć z pracą w taki sposób! Zobaczcie najnowszy fragment filmu „Jak zostać gwiazdą” – już w kinach!

„Jak zostać gwiazdą” już w kinach!

Zobacz zwiastun filmu:

https://youtu.be/VxgVbcUdgf4

Natalia Zastępa i Marcin Sójka

https://youtu.be/u_EfEXR0jso

Katarzyna Sawczuk – „A to co mam”

https://youtu.be/j2vuLnv55UU

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej „Ostra” (Katarzyna Sawczuk) – zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu „Ostrej” do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru – młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show-biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.

Za reżyserię filmu odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz, której debiut „Być jak Kazimierz Deyna” nagrodzono Złotym Jantarem na koszalińskim Festiwalu Młodzi i Film. Za kamerą stanął Witold Płóciennik – autor zdjęć do takich produkcji, jak „Kruk. Szepty słychać po zmroku”, „Carte Blanche” czy „Jak pies z kotem”. W obsadzie zobaczymy m.in.: Katarzynę Sawczuk, Macieja Zakościelnego, Anitę Sokołowską, Julię Kamińską, Tomasza Karolaka, Marię Pakulnis, Urszulę Dudziak i Krzysztofa Ibisza. Film produkuje ATM Grupa.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze