15.4 C
Warszawa
piątek 29 września • 2023
Strona głównaMUZYKABLUES • ROCK • METALSHINEDOWN - ATTENTION ATTENTION. NOWY ALBUM JUŻ DOSTĘPNY!

SHINEDOWN – ATTENTION ATTENTION. NOWY ALBUM JUŻ DOSTĘPNY!

„Attention Attention” to jedna z najgorętszych rockowych premier tego roku! Jest to szósty studyjny materiał znakomitej rockowej formacji Shinedown, której każdy dotychczasowy album pokrył się w USA przynajmniej złotem. Singlem promującym nową płytę jest piosenka „Devil”.

Brent Smith (wokal), Barry Kerch (perkusja), Zach Myers (gitary) i Eric Bass (gitara basowa, wokal) nagrali na album „Attention Attention” 14 piosenek, którym brzmienie nadał ostatni z wymienionych muzyków. Materiał ma charakter koncepcyjny i opowiada o pokonywaniu przez człowieka wewnętrznych demonów. Po walce następuje odrodzenie, swego rodzaju ponowne narodziny z zupełnie innym nastawieniem do świata i ludzi. Teksty są mocno osobiste, a brzmienie najsurowsze spośród dotychczasowych albumów Shinedown. Każda piosenka to kolejny etap walki o mentalne i fizyczne odrodzenie. Zamykający całość „Brilliant” to zwieńczenie boju i odnalezienie na nowo sensu życia.

Zobacz również: Led Zeppelin. Odświeżone arcydzieło legendy rocka!

Warto wspomnieć, że istniejący od 2001 roku zespół Shinedown, sprzedał do tej pory ponad 10 mln albumów. Doczekał się też 11 platynowych singli. Co miesiąc na Spotify blisko 3,5 mln userów słucha piosenek Amerykanów. Łącznie na wszystkich platformach streamingowych utworów kapeli posłuchano ponad 1 mld razy.

Shinedown – „Devil”, zobacz teledysk:

Zobacz więcej w kategorii: Blues/Rock/Metal

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze