Super Bowl 2020 faktycznie okazał się niezwykłym wydarzeniem za sprawą dwóch wybitnych wokalistek. Wszyscy oczekiwali dobrego show jednak to co przygotowały Jenifer Lopez i Shakira przerosło najśmielsze oczekiwania widzów. Trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że był to jeden z najlepszych występów w historii finałów amerykańskiej ligi futbolowej. Fenomenalny występ miał swoją wisienkę na torcie, którą było pojawienie się na scenie 11-letniej córki J.L0. Emme zaśpiewała ze swoją mamą i jej sceniczną koleżanką co stanowiło uroczy zwieńczenie całego spektaklu.

W chwili zakończenia wydarzenia na stadionie w Miami dwie atrakcyjne Panie i jedna mala dziewczynka okrzyknięte zostały królowymi Super Bowl.

Artystki ciężko pracowały przygotowując się do występu. Wielotygodniowe ćwiczenia wymagały regularnej pracy na siłowni i treningu wokalu jak i układów choreograficznych.

Ciekawostką jest, że na scenie w gronie tancerzy pojawiła się nasza rodaczka – tancerka Klaudia Antos.

Jenifer Lopez i Shakira urządziły sobie pojedynek taneczno – wokalny, który znając urodę i umiejętności obu Pań był hitem i na długo zapisze się w pamięci widzów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

CHARLOTTE TILBURY BEAUTY JUŻ DOSTĘPNA W POLSCE NA SEPHORA.PL

Po udanym debiucie marki Charlotte Tilbury Beauty we