19 maja na ebilet.pl ruszyła sprzedaż biletów na długo wyczekiwane wydarzenie – Sephora Wonderland. Jeśli kochasz kosmetyki, lubisz testować i eksperymentować z makijażem, nie możesz żyć bez pielęgnacji skóry, uwielbiasz odkrywać nowości zapachowe, a do tego chcesz spotkać się z najciekawszymi zagranicznymi i polskimi guru piękna– po prostu nie może Cię zabraknąć na Sephora Woderland. Wydarzenie potrwa 3 dni, począwszy od 24 czerwca, na terenie Arkad Kubickiego w Zamku Królewskim w Warszawie. Sprawdź szczegóły już dziś i rozpocznij pięknie swoje wakacje! 
  • 24-26 czerwca, Zamek Królewski w Warszawie, Arkady Kubickiego.
  • Blisko 50 stref najgorętszych, światowych marek.
  • Nowości kosmetyczne.
  • Niezapomniane warsztaty i spotkania z ekspertami.
  • Wyjątkowy prezent dla Ciebie – paczka pełna nowości i kosmetycznych niespodzianek od marek partnerskich.
  • Bilety do kupienia na ebilet.pl.

Sephora Wonderland – wizualizacja wejścia głównego / Arkady Kubickiego

Sephora Wonderland to przede wszystkim świat pełen niezwykłych stref i atrakcji wykreowanych przez Sephora i jej partnerów m.in.: Fenty Beauty by RihannaPatMcGrathRare BeautyOLEHENRIKSENFreshArmaniHelena RubinsteinEstee LauderDrunk ElephantToo FacedBenefit i wielu, wielu innych. Nie zabranie w nich możliwości testowania, poznawania zarówno nowości produktowych, jak i odkrywania trendów w pielęgnacji, zapachach i makijażu, czy zdobycia porcji wiedzy w czasie warsztatów z ekspertami marek. W każdej z blisko 50. stref czekać będą na Ciebie eksperci marki, jak i nietuzinkowe instalacje i aranżacje, w których wykonasz niepowtarzalne zdjęcia.  Będzie też okazja do odkrycia marki pielęgnacyjnej, która zadebiutuje właśnie na Sephora Wonderland…

Masterclass z guru świata beauty

Podczas 3 dni Sephora Wonderland spotkać możesz się z topowymi ekspertami świata piękna i uczestniczyć w ich Mastercalss! Sephora zapowiada udział m.in. prawdziwie wyjątkowych makijażystek – Mimi Choi (@mimles), Dolly Okoriko (@dolli.glam), Patrycji Dobrzenieckiej (@patrycjadobrzenieckamakeup), a także polskich gwiazd Instagrama w świecie beauty – Klaudii Owczarek (@klaudia.owczarek), Klaudii Jóźwiak (@klaudia_jozwiak_makeup), znanej m.in. z TVN Style – Anny Galińskiej (@galianomakeup) oraz Dr Alicji Śliwowskiej (@dr_scura) – jednej z najbardziej cenionych ekspertów pielęgnacji w Polsce.

Wyjątkowe prezenty dla odwiedzających

Każdy, kto odwiedzi Sephora Wonderland wyjdzie z imprezy nie tylko pełen wrażeń, wiedzy i udanych zdjęć, ale otrzyma również w cenie biletu wyjątkową paczkę pełną kosmetycznych niespodzianek od Sephora – nawet o wartości 700 zł!*
*zawartość prezentu uzależniona jest od typu biletu.

Wybierz swój bilet już dziś!

Na ebilet.pl trwa już sprzedaż biletów na Sephora Wonderland. Możesz wybrać spośród 3 wariantów:
BILET SEPHORA EXPLORER w cenie 159 zł
Dzięki niemu jako pierwszy, odwiedzisz wszystkie strefy marek, weźmiesz udział w masterclass z Anną Galińską i spotkasz się z innymi ekspertami piękna. Otrzymasz również gwarantowany prezent kosmetyczny od SEPHORA COLLECTION i partnerskich marek o wartości ok. 100 zł, weźmiesz udział w konkurach i skorzystasz z przekąsek przygotowanych na miejscu.
Bilet ten obowiązuje 24. czerwca w godzinach 10:00–14:00.
BILET SEPHORA FAN w cenie 299 zł
Z tym biletem możesz odwiedzić Sephora Wonderland 25 lub 26. czerwca. Oprócz wspominanych wyżej atrakcji, czekają na Ciebie do wyboru masterclass z Klaudią Jóźwiak lub Dr Scura. Otrzymasz też gwarantowany prezent – pełen produktów kosmetycznych o wartości min. 700 zł. Na zabawę masz cały dzień – bilet obowiązuje w godzinach 10:00-20:00.
BILET SEPHORA ADDICT w cenie 399 zł
Dzięki niemu skorzystasz ze wszystkich atrakcji strefowych przygotowanych przez partnerskie marki, a dodatkowo czekają na Ciebie do wyboru masterclass, które poprowadzą topowe osobowości świata piękna znane m.in. z instagrama takie jak. Mimi Choi, Dolly, Patrycja Dobrzeniecka, czy Klaudia Owczarek. Twoją wizytę osłodzi gwarantowana paczka pełna kosmetyków o wartości min. 700 zł. Spiesz się – ilość tych biletów jest limitowana!
Zanurz się w świecie piękna, poczuj ducha marki Sephora i baw się doskonalone podczas Sephora Wonderland!
Patronem medialnym wydarzenia jest wirtualnapolska.pl.
Więcej informacji o wydarzeniu na: www.sephorawonderland.pl
Bilety na: www.ebilet.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ShEO Awards 2022. Wprost uhonorowało kobiety które zmieniają Świat !

we wtorkowy wieczór 21 czerwca „Wprost” po raz