22.4 C
Warszawa
wtorek 16 lipca • 2024
Strona głównaTECHNIKAGADŻETYSENNHEISER AMBEO SMART HEADSET JUŻ DOSTĘPNY W POLSCE

SENNHEISER AMBEO SMART HEADSET JUŻ DOSTĘPNY W POLSCE

Inteligentny zestaw słuchawkowy Sennheiser Ambeo Smart Headset, nagrywający trójwymiarowy dźwięk, jest już dostępny w Polsce. Słuchawki, wyposażone w wysokiej jakości mikrofony, umożliwiają zapisywanie dźwięku w dokładnie taki sposób, w jaki słyszy go nagrywający. Ambeo Smart Headset jest w pełni kompatybilny z urządzeniami mobilnymi z systemem iOS.

Ambeo Smart Headset to pierwszy na świecie intuicyjny, kompaktowy i mobilny zestaw do nagrywania dźwięku 3D. Słuchawki są wyposażone w wielokierunkowe mikrofony, które wychwytują dźwięki otoczenia w taki sam sposób, jak ludzkie uszy, dzięki czemu są idealnym narzędziem dla każdego, kto chce tworzyć wideo z niesamowicie realistycznym dźwiękiem.

„Korzystając z Ambeo Smart Headset możemy użyć kamery w naszym urządzeniu iOS do zarejestrowania, doświadczenia i przeżycia takiego samego połączenia trójwymiarowego dźwięku z 180° perspektywą wzrokową, do której my, jako ludzie, jesteśmy przyzwyczajeni w postrzeganiu otaczającego nas świata” – wyjaśnia Dr Andreas Sennheiser, Dyrektor Generalny firmy Sennheiser.

Idealne uzupełnienie urządzeń z iOS

Pełna kompatybilność między zestawem słuchawkowym, a produktami firmy Apple jest możliwa dzięki zastosowaniu certyfikowanego złącza Lighting. Pozwala to na tworzenie znakomitych materiałów z trójwymiarową fonią przy użyciu takich urządzeń, jak iPhone lub iPad. Poza wiernym i klarownym brzmieniem nagrań, Ambeo Smart Headset oferuje użytkownikom wszystkie funkcje inteligentnego zestawu słuchawkowego, takie jak odbieranie połączeń czy sterowanie głosem.

Zobacz również: Krok w krok za tobą – kamery sportowe Ezviz

Zarejestruj dźwięk takim, jaki jest

Aby nagrać trójwymiarowy dźwięk wystarczy użyć Ambeo Smart Headset podczas korzystania ze standardowej aplikacji Camera App, dostępnej w systemach iOS. Doskonała współpraca zestawu z oprogramowaniem umożliwi uwiecznienie idealnie przestrzennego brzmienia zarówno podczas nagrywania spokojnych dźwięków otoczenia w trakcie wycieczki, jak i dynamicznych występów muzycznych. Nagrany za pomocą Ambeo trójwymiarowy dźwięk można się zanurzyć, używając dowolnej pary słuchawek stereo, dzięki czemu oglądający odnosi wrażenie bycia w samym centrum wydarzeń, niezależnie od miejsca nagrania. Zestaw słuchawkowy współpracuje również z innymi aplikacjami nagrywającymi dźwięk stereo.

Balans między muzyką a otoczeniem

Wbudowane mikrofony zapewniają wykorzystanie funkcji odsłuchu transparentnego, polegającego na zachowaniu optymalnego balansu między dźwiękami z otoczenia, a muzyką. Ambeo Smart Headset jest idealnym rozwiązaniem dla fanów aktywności fizycznych, a także wszystkich, którzy chcą słyszeć to, co dzieje się dookoła, bez konieczności zdejmowania słuchawek. Zestaw umożliwia również całkowite wyciszenie otoczenia dzięki opcji aktywnego tłumienie hałasu.

Przyjemność z krystalicznie czystego brzmienia

Dzięki współpracy firm Sennheiser i Apogee Ambeo Smart Headset dostarcza fantastycznych wrażeń odsłuchowych w czasie odtwarzania ulubionych utworów lub filmów. Technologia niemieckiego producenta została wzbogacona o najwyższej jakości konwerter analogowo-cyfrowy oraz przedwzmacniacz mikrofonowy Apogee, aby wiernie przetworzyć każdy szczegół dźwiękowy.

Ekskluzywna, czarna wersja słuchawek w salonach Apple

Ambeo Smart Headse w ekskluzywnej, czarnej stylistyce jest dostępny w sprzedaży na wyłączność na stronie apple.com, a także w sklepach stacjonarnych Apple na terenie Europy w cenie 299 euro.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze