28.1 C
Warszawa
piątek 24 maja • 2024
Strona głównaMUZYKABLUES • ROCK • METALRUSZYŁA TRASA DEEP PURPLE - THE LONG GOODBYE TOUR

RUSZYŁA TRASA DEEP PURPLE – THE LONG GOODBYE TOUR

Muzycy Deep Purple wyruszyli w trasę The Long Goodbye Tour, w ramach której będą promować swój najnowszy album „InFinite”. I o ile nie zaprzeczają, że chętnie weszliby jeszcze do studia nagrać coś nowego, to jednak mając świadomość upływającego czasu, wątpią czy zagrają kolejną trasę. Zapraszamy więc do Łodzi i Katowic, by ostatni raz podziwiać legendę na scenie.

Bilety na polskie koncerty są jeszcze dostępne, ale na występ Deep Purple w Katowicach została już niewielka pula, więc chętnym radzimy się pospieszyć. Gdyby jednak zabrakło miejsc do Katowic, to polecamy wycieczkę do Łodzi. Tego wydarzenia nie można pominąć!

Deep Purple to zespół który został uhonorowany miejscem w Rock n Roll Hall of Fame, ich albumy „In Rock”, „Machine Head” i „Made In Japan” sprawiły, że bilety na koncerty rozchodziły się jak ciepłe bułeczki, a płyty na całym świecie osiągały status najlepiej sprzedających się. Utwór „Smoke On The Water” osiągnął status mega hitu! Deep Purple to żyjąca legenda, inspiracja dla wielu muzyków, zespół kultowy! Miliony sprzedanych płyt i set listy, na których prawie każdy kawałek można określić mianem 'klasyka’, to najlepsze dowody na to, że Deep Purple są klasą samą w sobie i posiadają niegasnący potencjał. Zbliżające się koncerty w Polsce to niepowtarzalna okazja, żeby po raz ostatni zobaczyć Deep Purple na żywo!

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze