Aktorka znana z kontrowersyjnego filmu, odważnego wizualnie reżysera Gaspara Noe, jest gwiazdą najnowszego wideoklipu grupy Red Hot Chili Peppers. Teledysk powstał do piosenki „Goodbye Angels”, która jest czwartym singlem z albumu „The Getaway”.

W klipie do piosenki dzieje się sporo. Widać zespół grający na scenie, materiały z muzykami zza kulis, a także sporo nocnych ujęć z miasta. Śmiech, zabawa, pocałunki i sensualne doznania. W rolę głównej bohaterki wciela się duńska aktora Klara Kristin, która zagrała jedną z ról w kontrowersyjnym z uwagi na więcej niż śmiałe sceny łóżkowe filmie „Miłość”. Jak Dunka wypadła w wideoklipie do piosenki „Goodbye Angels”. Wyreżyserowała go islandzka reżyserka Thoranna „Tota” Sigurdardottir. Ujęcia koncertowe zarejestrowano podczas występu Red Hot Chili Peppers w Atlancie, w kwietniu 2017 roku.

Singel promuje płytę „The Getaway”, która okazała się wielkim sukcesem zespołu (w Polsce pokryła się złotem i dotarła do drugiego miejsca listy OLIS). Za produkcję odpowiadał Danger Mouse (naprawdę Brian Burton), zaś za miksy Nigel Godrich, współpracownik Radiohead. „The Getaway” to pierwsza od ponad 25 lat płyta RHCP, przy której nie pracował Rick Rubin.

Zobacz teledysk Red Hot Chili Peppers – Goodbye Angels:

Z muzycznym materiałem The Getaway, Red Hot Chili Peppers odwiedzą Polskę 25 lipca 2017 roku i zagrają w Krakowie, na Stadionie Cracovii.

 

1 Komentarze

  1. Pingback: NOWY SINGIEL OD KMFDM - HELL YEAH

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Mocne uderzenie tej jesieni – na jakie koncerty warto się wybrać

Pozornie może się wydawać, że miejsce pubów idealnych