24.6 C
Warszawa
wtorek 23 lipca • 2024
Strona głównaGRYPrzygotuj się na podbój kosmosu w Space Company Simulator

Przygotuj się na podbój kosmosu w Space Company Simulator

All in! Games, polski wydawca gier wideo, zaprezentował Space Company Simulator. W grze, która inspirowana jest serią Civilization i GameDev Tycoon, gracze pokierują korporacją dążącą do finansowej i technologicznej dominacji w kosmosie.

Space Company Simulator to gra, która stawia sobie za cel jak najbardziej autentyczne podejście do tematu zarządzania kosmicznym przedsiębiorstwem. Rozgrywkę zaczynamy od skompletowania zespołu światowej klasy specjalistów i odkrywania nowych technologii, które umożliwią realizację kolejnych misji kosmicznych.

Zobacz również: Star Conflict świętuje rocznicę lądowania na Księżycu

Space Company Simulator to gra stworzona przez prawdziwych entuzjastów z niezależnego studia deweloperskiego INTERMARUM. Zespół odpowiedzialny za ten tytuł poświęcił setki godzin na research, aby jak najdokładniej odwzorować każdy aspekt eksploracji kosmosu.

„Jest to symulator jaki zawsze chcieliśmy stworzyć. W ramach przygotowań przebadaliśmy wiele stron raportów NASA i innych agencji kosmicznych. Rozgrywka ma być jak najbardziej realistyczna, ale jednocześnie zapewniać dużo zabawy i być przystępna w odbiorze. Nie możemy się doczekać momentu, gdy będziemy mogli podzielić się efektami naszej pracy ze wszystkimi entuzjastami kosmosu” – Szymon Janus, szef studia INTERMARUM.

Premiera Space Company Simulator na PC jest zaplanowana na jesień 2019 roku. Gra na platformie Steam: https://store.steampowered.com/app/923970/Space_Company_Simulator/.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze