28.1 C
Warszawa
piątek 24 maja • 2024
Strona głównaMUZYKAPROJEKT LAST CALL Z DEBIUTANCKIEGO ALBUMU NEENA FLIPSIDE

PROJEKT LAST CALL Z DEBIUTANCKIEGO ALBUMU NEENA FLIPSIDE

Last Call jest piosenką z debiutanckiego albumu neena „Flipside”. Stworzony jeszcze przed 2015 i zaprezentowany pierwotnie w półfinale 9 edycji programu Must Be The Music utwór przeszedł przez 2 lata muzyczną metamorfozę, zachowując jednak swoje główne przesłanie – „Ziemia jest naszym jedynym domem, dbajmy o nią!”.

Tekst piosenki mówi o konieczności zauważania i doceniania bogactwa natury na co dzień, otoczenia cierpiącej planety należną jej troską. Projekt teledysku do Last Call jest próbą docenienia tego co zawdzięczamy naturze, a co możemy łatwo utracić. Neena zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia bezpośredniego udziału w videoklipie: „Wystarczy przesłać filmik z własnych zbiorów podróżniczych, lub zwykłych spacerów, w którym przemierzacie piękny naturalny krajobraz.

Zobacz również: Katarzyna Groniec – „Nie kocham”. Nowy teledysk promujący album „Ach!”

Chodzi o bezpośrednie, osobiste doświadczenie piękna natury i pokazanie jak wiele ona znaczy w Waszym życiu. Myślę, że taki pozytywny osobisty przekaz może czasem dać więcej do myślenia, niż przytaczanie alarmujących statystyk. Łatwiej sobie wtedy wyobrazić, co każdy z nas z osobna może realnie stracić. Ponieważ projekt ma charakter non-profit, nagrodą dla osób, których filmiki znajdą się w klipie, będzie po prostu wielka satysfakcja z podzielenia się swoją radością z innymi :)”

https://www.facebook.com/ninakarpinskamusic/videos/912563108947825/?utm_source=Og%C3%B3lna&utm_campaign=ddd13fb2d1-EMAIL_CAMPAIGN_2017_09_07&utm_medium=email&utm_term=0_a7627dbfbf-ddd13fb2d1-190204613

Wszyscy są zaproszeni do wzięcia udziału w projekcie. Materiały, które mogą być przesyłane do 30 marca tego roku, powinny spełniać proste wymogi techniczne, których szczegóły wraz z regulaminem projektu artystka podaje na swoim fb. Premiera oficjalnego teledysku Last Call planowana jest na 22 kwietnia – Międzynarodowy Dzień Ziemi. Utwór „Last Call” odsłuchać można na oficjalnym kanale youtube Artystki.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze