16.7 C
Warszawa
czwartek 23 maja • 2024
Strona głównaMUZYKAPRO8L3M ujawnia szczegóły Outpost - IN5TALAC7A i tracklistę LP Widmo

PRO8L3M ujawnia szczegóły Outpost – IN5TALAC7A i tracklistę LP Widmo

Zespół PRO8L3M ogłosił koniec prac nad drugim LP zatytułowanym „Widmo”. Pora na pełną tracklistę i szczegóły wyjątkowego wydarzenia OUTPOST – IN5TALAC7A. Przedpremierowy odsłuch albumu w formie multimedialnego doświadczenia odbędzie się już w dniach 22-26 lutego w Warszawie!

Już 22 lutego fani muzyki i nowych technologii spotkają się na OUTPOST – IN5TALAC7A. Jest to przygotowana przez zespół PR08L3M przeszło półtoragodzinna przygoda w wirtualnej rzeczywistości, zaaranżowana w postindustrialnej przestrzeni na warszawskiej Pradze. To podróż w przyszłość, która będzie nieco inna niż ta, którą znamy z futurystycznych i cyberpunkowych filmów, seriali, gier czy komiksów. Wszystkiego doświadczyć będzie można na własnej skórze i zobaczyć na własne oczy. Sensoryczny, świetlno-dźwiękowy tunel obezwładniający zmysły, bezgraniczne pomieszczenie, w którym doświadczycie nieskończoności, holograficzne symulatory rzeczywistości, i VR-owa podróż do roku 2050 – to tylko niektóre z zaplanowanych atrakcji. Uczestnicy zwiedzą stworzony na tę okazję wirtualny świat, a w finale wezmą udział w przedpremierowym odsłuchu LP „Widmo”, czyli trzynastu całkowicie nowych utworów.

Zobacz również: PRO8L3M prezentuje pierwszy singiel z albumu Widmo

Zawartość albumu już znamy. Duet właśnie ujawnił tracklistę, na której nie sposób przeoczyć ogromnego zaskoczenia, w postaci utworu z udziałem Artura Rojka i nowego podejścia do kultowego utworu „To nie był film”. PRO8L3M zapowiada także 14. „hidden track”” czyli utwór niespodziankę, który będą mogli posłuchać posiadacze płyty w wersji preorder.

PRO8L3M – „WIDMO” LP – Tracklista:

 1. „Prawdy nie mówi nikt”
 2. „Rotterdam”
 3. „USB”
 4. „Jak Disney”
 5. „Crash test”
 6. „Monza”
 7. „To nie był film ft. Artur Rojek”
 8. „National Geographic”
 9. „Pirelli”
 10. „112”
 11. „VI katastrofa”
 12. „Interpol”
 13. „Widmo”

Bilety na instalację dostępne są na stronie Going.pl

Album ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora, a preorder jest dostępny na Empik.com oraz Kulturalnysklep.pl.

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze