7.2 C
Warszawa
wtorek 23 kwietnia • 2024
Strona głównaMODAPrezentacja kolekcji Medora by Eva Minge już za nami

Prezentacja kolekcji Medora by Eva Minge już za nami

Na kilka dni przed świętami, 18 grudnia 2018 roku, w Salonie Medora przy ul. Wiktorskiej 8 w Warszawie, odbyło się wyjątkowe spotkanie dla miłośników nie tylko pięknych i komfortowych uniformów medycznych, ale także dla sympatyków polskiej marki Medora. Specjalnie w tym dniu gospodarze spotkania Ewa Małgorzata Wiertelak – Prezes Medora Sp. z o.o. oraz Ewa Minge – polska projektantka, zaprezentowały luksusową linię dla lekarzy Medora by Eva Minge.

To pierwsza w historii branży odzieży medycznej współpraca z polskim projektantem i początek współpracy Medora z rynkiem mody. Spotkanie rozpoczęło się kilka minut po godzinie 15.00. Gości ciepło przywitała Prezes Zarządu Medora, Pani Ewa Małgorzata Wiertelak. Wraz z zespołem zbudowała w salonie niezwykle rodzinny klimat, który każdy mógł odczuć już od pierwszych chwil. W takiej oprawie również projektantka Ewa Minge podziękowała przybyłym gościom i zaprosiła do obejrzenia kilku flagowych modeli z linii Medora by Eva Minge. Po części oficjalnej zaprezentowano część kolekcji, tzn. sześć sylwetek damskich oraz dwie męskie. Barwy proponowane na nadchodzący sezon to niewątpliwie intensywny turkus i lawendowy fiolet, klasyczna czerń, biel i beż oraz srebro i złoto. Kolor błyszczącego złota królował nie tylko w prezentowanych projektach, ale także na torbach z upominkami dla przybyłych gości.

Zobacz również: Pokaz Paprocki&Brzozowski – First Time, wiosna-lato 2019

„Nie ukrywam że dzisiejsza data przejdzie na pewno do jednych z najważniejszych w historii marki Medora. Rozpoczęcie współpracy z Panią Minge to niewątpliwy zaszczyt, ale również początek nowego trendu w projektowaniu odzieży medycznej. Odebrałam za ten projekt bardzo dużo gratulacji ze strony klientów, za co bardzo dziękuję. Jestem szczęśliwa, że podjęte przez nas działania cieszą się takim uznaniem. Otrzymuję również coraz częściej pytania – co dalej. Na pewno kolekcja Medora by Eva Minge to początek współpracy Medory z polskim rynkiem mody” – powiedziała Prezes Zarządu Medora Sp. z o.o., Ewa Małgorzata Wiertelak.

Medora Minge
Fot. Krzysztof Jarosz/FORUM

Właścicielem Marki Medora jest Ewa Małgorzata Wiertelak, która z branżą odzieży medycznej związana jest od 2001 roku, natomiast od 2006 roku działa pod marką Medora. Firma jest liderem w branży i od wielu lat sukcesywnie utrzymuje pozycję trendsettera. Jej odzież wykorzystywana jest w wielu produkcjach telewizyjnych, takich jak „Pierwsza Miłość”, „W rytmie serca”, „Diagnoza”, „Barwy Szczęścia”, a także w wielu komercyjnych reklamach i innych projektach. Marka ubiera najbardziej wymagających klientów sektora medycznego – szpitale, największe kliniki, a także prestiżowe placówki z branży medycyny estetycznej oraz  stomatologii. Medora otrzymała wyróżnienie „Złota siódemka 2017 roku” w kategorii branża odzieżowa za kreowanie nowoczesnej, indywidualnej mody na rynku odzieży medycznej.

Ewa Minge Medora 2018
Flagowe uniformy Medora by Ewa Minge / fot. Krzysztof Jarosz/FORUM

Zobacz więcej w kategorii: Moda

 

Zobacz również

2 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze