Premiera Devil’s Hunt, gry polskiego studia Layopi Games wydawana przez 1C Entertainment, odbędzie się już 17 września 2019 roku na PC. Użytkownicy PS4, Xbox One i Nintendo Switch będą musieli poczekać do 2020 roku.

Devil’s Hunt to gra akcji z perspektywą trzeciej osoby, która zabierze gracza do piekła i z powrotem – trafiamy w sam środek wojny między demonami i aniołami. Gracz wciela się w postać Desmonda, człowieka obdarzonego demonicznymi mocami, który przesądzi o losie naszego świata, dołączając do jednej ze stron konfliktu.

Devil’s Hunt – zobacz trailer gry:

Grę początkowo planowano udostępnić jednocześnie na wszystkich platformach. Decyzja o przeniesieniu premiery konsolowej wersji Devil’s Hunt na początek 2020 roku nie była łatwą decyzją. Zarówno 1C Entertainment, jak i deweloper Layopi Games podjęli decyzję, aby premiera gry na PC była wyjątkowa.

Zobacz również: Techland wznawia współpracę z Koch Media

Devil’s Hunt zostanie wydany na PC 17 września 2019 r., a na konsolę (PS4, Switch, Xbox One) – w pierwszym kwartale 2020 r. Gracze, którzy chcą być na bieżąco z informacjami, mogą dodać grę na Steamie do listy życzeń (https://store.steampowered.com/app/887720/Devils_Hunt/) i obserwować profile Layopi Games i 1C Entertainment na Twitterze.

devils_hunt1
Fot. Devil’s Hunt

Zobacz więcej w kategorii: Gry

1 Komentarze

  1. Fajnie to wygląda, oby tak dalej, coraz więcej polskich gier

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Wybitni artyści na drugim Game Music Festival

Austin Wintory, Jesper Kyd, Kow Otani i inni.