Premiera Devil’s Hunt, gry polskiego studia Layopi Games wydawana przez 1C Entertainment, odbędzie się już 17 września 2019 roku na PC. Użytkownicy PS4, Xbox One i Nintendo Switch będą musieli poczekać do 2020 roku.

Devil’s Hunt to gra akcji z perspektywą trzeciej osoby, która zabierze gracza do piekła i z powrotem – trafiamy w sam środek wojny między demonami i aniołami. Gracz wciela się w postać Desmonda, człowieka obdarzonego demonicznymi mocami, który przesądzi o losie naszego świata, dołączając do jednej ze stron konfliktu.

Devil’s Hunt – zobacz trailer gry:

Grę początkowo planowano udostępnić jednocześnie na wszystkich platformach. Decyzja o przeniesieniu premiery konsolowej wersji Devil’s Hunt na początek 2020 roku nie była łatwą decyzją. Zarówno 1C Entertainment, jak i deweloper Layopi Games podjęli decyzję, aby premiera gry na PC była wyjątkowa.

Zobacz również: Techland wznawia współpracę z Koch Media

Devil’s Hunt zostanie wydany na PC 17 września 2019 r., a na konsolę (PS4, Switch, Xbox One) – w pierwszym kwartale 2020 r. Gracze, którzy chcą być na bieżąco z informacjami, mogą dodać grę na Steamie do listy życzeń (https://store.steampowered.com/app/887720/Devils_Hunt/) i obserwować profile Layopi Games i 1C Entertainment na Twitterze.

devils_hunt1
Fot. Devil’s Hunt

Zobacz więcej w kategorii: Gry

1 Komentarze

  1. Fajnie to wygląda, oby tak dalej, coraz więcej polskich gier

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ultra Off-Road 2019: Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany