Każda władza potrzebuje kogoś, kto pozostanie w cieniu i zadba o jej największe tajemnice. Rosamund Pike, Jason Clarke i Mia Wasikowska w trzymającej w napięciu opowieści o Reinhardzie Heydrichu, człowieku, który skrywał najważniejsze tajemnice III Rzeszy. „Kryptonim HHhH” już w kinach!

Prawdziwa historia człowieka, który skrywał największe tajemnice III Rzeszy. Każda władza potrzebuje kogoś, kto pozostanie w cieniu i zatroszczy się o jej sekrety. Reinhard Heydrich skrycie pracuje nad stworzeniem siatki szpiegowskiej na ogromną skalę. W tajemnicy powstaje tajna organizacja, która zmieni bieg historii i wpłynie na losy milionów. Ale człowiek, w którego rękach spoczywają niebezpieczne tajemnice, staje się zagrożeniem również dla swoich przywódców.

Kryptonim HHhH” to film rozgrywający się w czasach II wojny światowej. Reżyserem obrazu jest Cédric Jimenez („Marsylski łącznik”), a scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści Laurenta Bineta „HHhH. Zamach na kata Pragi”, za którą autor otrzymał w 2010 roku Nagrodę GoncourtówW filmie wystąpili Rosamund Pike, Jason Clarke i Mia Wasikowska.
Kryptonim HHhH” już w kinach! Zobacz polski zwiastun:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Amazing Grace: Aretha Franklin – w kinach od 15 listopada

15 listopada do wybranych kin studyjnych trafi film