7.9 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaGRYPOZNAJ POLSKIEGO PILOTA W DIRT 4

POZNAJ POLSKIEGO PILOTA W DIRT 4

Wydawnictwo Techland zaprosiło do współpracy czwórkę czołowych, polskich kierowców rajdowych  przy premierze gry DiRT 4. Niedawno Tomasz Kuchar, Kuba Przygoński, Klaudia Podkalicka i Jakub „Colin” Brzeziński mieli szansę zapoznać się z grą i ocenić polskiego pilota, który w grze Codemasters pojawia się po raz pierwszy.

W zespole DiRT 4 znaleźli się Tomasz Kuchar, Klaudia Podkalicka, Kuba Przygoński i Jakub „Colin” Brzeziński. Jako jedni z pierwszych w Polsce sprawdzali najnowszą odsłonę gry. „Pilot powinien być perfekcjonistą, bo wiele od niego zależy” – uważa Przygoński. „Musi uspokoić kierowcę tonem. Pilot w grze podaje informacje zgadzające się z drogą i nawet nie znając odcinka jesteśmy w stanie przejechać go szybko” – zauważa Brzeziński, a Podkalicka dodaje: „Wirtualny pilot nigdy się nie pomyli i będzie dyktował trasę w punkt. Świetnie, że robi to po polsku”. Z kolei Tomasz Kuchar opowie o roli pilota, a raczej spottera w obecnym również w grze rallycrossie.

Zobacz również: Różne oblicza Dirt 4 w najnowszym zwiastunie z rozgrywką

DiRT 4 to najnowsza odsłona długoletniej serii rajdowej, która wywodzi się z legendarnych gier spod znaku Colin McRae Rally. Długoletnie doświadczenie w produkcji gier rajdowych studia Codemasters oraz przywiązanie Brytyjczyków do detali sprawiały, że DiRT 4 cechuje się najwyższym poziomem realizmu i jak żadna inna gra oddaje trudności walki z szutrowymi trasami i mocą rajdowych samochodów. Dodatkowo DiRT 4 posiada licencję Rallycrossowych Mistrzostw Świata – z oficjalnym zestawem aut i kierowców – oraz wyścigi Landrush, czyli zmagania ciężarówek na błotnistych torach zamkniętych.

DiRT 4 dostępny będzie na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One od 9 czerwca. DiRT 4 „Day One” Edition zawiera: samochód Hyundai R5 wraz z wejściówką na ekskluzywne Zawody Hyundai (zaplanowane na 9, 10 i 11 czerwca 2017) oraz ikonę założyciela.

Poznaj polskiego pilota w DiRT 4:

Zobacz również

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze