21.5 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaFILMPONAD PÓŁ MILIONA POLAKÓW ZAKOCHAŁO SIĘ W "PORADACH NA ZDRADY"

PONAD PÓŁ MILIONA POLAKÓW ZAKOCHAŁO SIĘ W „PORADACH NA ZDRADY”

Najnowszą komedię romantyczną Ryszarda Zatorskiego pt.: „Porady na zdrady” obejrzało już blisko 550 000 osób. Film przez 2 pierwsze tygodnie grania utrzymywał się na pozycji lidera w Box Office i co weekend przyciąga do kin tłumy rzędu stu tysięcy widzów.

„Porady na zdrady” okazały się frekwencyjnym hitem i filmem na jaki czekali Polacy. Przez 2 pierwsze tygodnie grania na wielkich ekranach tytuł ten utrzymywał się na pozycji lidera w Box Office. W weekend 10-12 marca bilety na tę produkcję zakupiło blisko 100 000 osób. W sumie „Porady na zdrady” zobaczyło niemalże 550 000 widzów. Jest bardziej niż prawdopodobne, że nowa komedia Zatorskiego pobije wynik poprzedniego filmu reżysera („Dzień dobry, kocham cię!” – 611 000 widzów) czy głośnej tegorocznej produkcji „Po prostu przyjaźń”, na którą wybrało się do kin ponad 630 000 osób.

Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę „przeciwnika”, bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie.

Gwiazdy „Porad na zdrady” radzą jak zaradzić zdradzie:

Gatunek: komedia romantyczna

Produkcja: Polska 2016

Reżyseria i scenariusz: Ryszard Zatorski („Dzień dobry, kocham cię!”, „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nigdy w życiu!”)

Producent: Figaro („Dzień dobry, kocham cię!”, „Śniadanie do łóżka”, „To nie tak jak myślisz, kotku”)

Obsada: Magdalena Lamparska („Listy do M 2”, „Kochaj”), Anna Dereszowska („Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Randka w ciemno”, „Lejdis”), Mikołaj Roznerski („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Kochaj”, „Powiedz tak”), Krzysztof Czeczot („Pitbull. Nowe porządki”, „Król życia”, „Singielka”), Weronika Rosati („Strażacy”, „Obława”, „Pitbull”), Tomasz Karolak („Listy do M.” i „Listy do M 2”, „Planeta Singli”, „Śniadanie do łóżka”), Maria Pakulnis („Powiedz tak”, seria „Nad Rozlewiskiem”, „Ekstradycja”), Michał Koterski („Baby są jakieś inne”, „Śniadanie do łóżka”, „Dzień świra”)

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze