22.4 C
Warszawa
wtorek 16 lipca • 2024
Strona głównaMUZYKAINNE GATUNKI MUZYKIPOLA RISE I KONOBA AKUSTYCZNIE

POLA RISE I KONOBA AKUSTYCZNIE

Pola Rise prezentuje wyjątkową odsłonę pierwszego singla z płyty „Anywhere But Here”, utworu „Hear You”. Do udziału w tym niecodziennym przedsięwzięciu artystka zaprosiła znakomitych gości.

Wśród nich jest Konoba, który jest gwiazdą europejskiej sceny elektronicznej, ma na swoim koncie hitOn Our Knees”, który w serwisie YouTube dorobił się już ponad 15mln wyświetleń. Dodatkowo Chór Singin’Warsaw sprawia, że wykonanie jest majestatyczne i pełne emocji. Muzycy, którzy towarzyszą Poli podczas live sesji to stały skład koncertowy artystki: Anna Shimomura – piano, Natalia Radziejowska – skrzypce, Zuzanna Falkowska – wiolonczela, Radek Bednarek – gitara, Rafał Olewnicki – perkusja.

Pola Rise feat. Konoba – Hear You (akustycznie):

Pola Rise to młoda wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. W 2015 roku światło dzienne ujrzało wydawnictwo „The Power of Coincidence” zacierając granice między electropopem, a muzyką alternatywną. Na EPce znalazły się takie utwory jak „Did you sleep last night” czy „Soulless dance”. Ten mini-album został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez dziennikarzy jak i publiczność. Porównywana do Bjork, Lykke Li czy Banks Pola Rise, jako jedyna polska artystka została zaproszona do realizacji własnego Deezer Session, obok Eda Sheerana, Selah Sue czy London Grammar.

Zobacz również: Buslav wypuszcza pierwszy singiel promujący nowy materiał!

Jeden z utworów znalazł się również na amerykańskiej składance BalconyTV wśród najlepszych wykonań live z całego świata. Pola współpracowała z takimi artystami jak Loxe (producent brystyjskiej wokalistki NAO), Pati Yang, MANOID, Janek Pęczak (T.Love), Michał Wasilewski (XXANAXX). Podczas trasy koncertowej promującej wydawnictwo Pola Rise wraz z zespołem zagrała ponad 100 koncertów w Polsce i na świecie. (Open’er Festival, Spring Break, Soundrive Festival oraz festiwale i kluby na Litwie, w Niemczech, Islandii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Korei Południowej i we Włoszech). Zespół wystąpił również jako support Selah Sue, GusGus oraz Karin Park.

Debiutancki album artystki „Anywhere But Here” ukazał się 12 stycznia.

Zobacz również

2 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze