Duet Paprocki&Brzozowski w piątkowy wieczór 23 listopada w warszawskiej Elektrowni Powiśle, zaprezentował nową kolekcję „First Time” na sezon wiosna/lato 2019.

Na najnowszym pokazie projektantów pojawiła się cała plejada gwiazd, m.in.: Paulina Krupińska-Karpiel, Maja Sablewska, Kasia Warnke, Roma Gąsiorowska, Patricia Kazadi, Karolina Szostak, Joanna Koroniewska, Anna Czartoryska-Niemczycka, Renata Kaczoruk, Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, Monika Olejnik, Tomasz Ziółkowski, Patryk Grudowicz, Lara Gessler, Joanna Majstrak, Ania Piszczałka i duet blogerów FitLovers i Aleksandra Domańska.

Zobacz również: Moda spotyka się z muzyką. Spektakularny pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia – The Beatles

Mariusz Brzozowski i Marcin Paprocki tego dnia zaskoczyli przybyłych gości, ponieważ po raz pierwszy pokazali ślubną kolekcję! Było co podziwiać, modelki zaprezentowały na sobie m.in. koronki, hafty, tiule, perły, kobiecy garnitur oraz dopełnienie kreacji, czyli nakrycia głowy. Musimy przyznać, że byliśmy pod wrażeniem!

Paprocki&Brzozowski – pokaz mody kolekcji First Time 2019 – zobacz relację wideo:

Na wyróżnienie zasługuje także oprawa pokazu. Mogliśmy na żywo usłyszeć Wyrzyński Chór Męski, który wykonywał pieśni podkreślające dostojny i wzruszający charakter kolekcji. „Nasze panie ostatnimi czasy pracowały wręcz po 18 godzin dziennie, przyznam szczerze, że leciutko przerósł nas ten temat, ale oczywiście chcieliśmy stanąć na wysokości zadania(…) Po mimo tego, że temat ślubny wydawał się lekki i przyjemny, my chcieliśmy go dopieścić w każdym detalu. Ta kolekcja była naszą najbardziej pracowitą kolekcją” – podsumował w rozmowie z nami Marcin Paprocki.

Zobacz więcej w kategorii: Moda

5 Komentarze

  1. Nawet fajnie im to wyszlo

  2. Niech ktoś je nakarmi!!!!

    1. lepiej dzieci w Afryce

  3. Wszędzie gole dupy, świat schodzi na psy ….

  4. Piękny pokaz! Paprocki z Brzozowskim to jednak najlepsza polska marka jeżeli chodzi o projektantów!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Gosia Baczyńska: Wydaje mi się, że kobiety trochę się już opanowały. Usta powiększone na maksa i policzki jak jabłka powoli odchodzą do lamusa

Projektantka zauważa, że moda na powiększanie ust i zabiegi