Artystka, która znana jest ze swojej twórczej natury, powraca z krążkiem „Co przyjdzie?”. Premiera będzie miała miejsce 25 stycznia 2019 roku. Pierwszym singlem, który zapowiada album, jest „Nie zaczynaj”, którego można już słuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

– „Nie zaczynaj” otwiera płytę. To jedna z pierwszych piosenek, nad którą zaczęłyśmy pracować z Hanią Raniszewską na podstawie napisanych przeze mnie szkicunków. To piosenka mocna i delikatna zarazem. Nie ma w niej złości, krzyku. Jest siła, ale i subtelność. Myślę, że to dobrze oddaje atmosferę całej płyty. – mówi Misia Furtak.

Zobacz również: Aga Dyk prezentuje nostalgiczny utwór – Stróż

Misia Furtak to wokalistka i basistka, razem z zespołem Très.B laureatka Paszportu Polityki w kategorii muzyka popularna i Fryderyka w kategorii debiut roku. Solo jako Misia Ff uhonorowana m.in nagrodą miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego za wydaną w 2013 roku płytę „Epka”. W październiku 2015 ukazał się debiutancki singiel duetu Ffrancis, który współtworzy wraz z Piotrem Kalińskim (Hatti Vatti). W 2016 roku wystąpiła na płycie Wojtka Mazolewskiego „Chaos pełen idei”, a płyta otrzymała status złotej. Aktywna także jako dziennikarka: prowadziła m.in audycję autorską w Polskim Radiu RDC.

Posłuchaj utworu „Nie zaczynaj”:

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka pop/dance

2 Komentarze

  1. Nie znałem, ale już mnie się podoba 🙂

    1. No ładna ładna

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Premiera najnowszej płyty zespołu Mikromusic – „Mikromusic z dolnej półki”

20 września odbędzie się premiera najnowszej płyty zespołu