28.1 C
Warszawa
piątek 24 maja • 2024
Strona głównaFILMPLEJADA SŁAW NA UROCZYSTEJ PREMIERZE "PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY"

PLEJADA SŁAW NA UROCZYSTEJ PREMIERZE „PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY”

9 listopada w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. W wydarzeniu wzięli udział – reżyser Patryk Vega oraz aktorzy, m.in.: Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Anna Dereszowska, Sebastian Fabijański, Joanna Kulig, Artur Żmijewski, Andrzej Grabowski, Zuzanna Grabowska, Tomasz Oświeciński, Zuzanna Bernat, Jan Fabiańczyk i Agnieszka Rylik.

Towarzyszyli im licznie zgromadzeni twórcy produkcji – w tym autorzy zawartych w filmie piosenek – Dorota „Doda” Rabczewska i zespół Virgin oraz członkowie grupy Afromental – Tomasz Lach i Wojtek Łozowski. Obok nich na widowni zasiedli wyjątkowi goście specjalni, m.in.: Agnieszka Dygant, Kamilla Baar, Katarzyna Warnke, Paweł Deląg, Tomasz Kammel, Klaudia Halejcio, Aleksander Milwiw-Baron, Piotr Głowacki, Paweł Domagała, Sara Müldner, Ivs Alter, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Katarzyna Sowińska, Gabriela Muskała, Karolina Nowakowska, Marcin Kowalczyk, Sandra Staniszewska, Tomasz Lubert, Anna Oberc, Sylwia Nowak, Krzysztof Czeczot, Stanisław Karpiel Bułecka, Joanna Jarmołowicz, Krzysztof Gojdź i Krzysztof Jankowski.

Galę premierową poprowadził Maciej Orłoś. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, następca hitowych „Nowych porządków” wejdzie na ekrany kin 11 listopada. Ale zainteresowanie produkcją Patryka Vegi już od kilku tygodni sięga zenitu. Zaświadcza o tym ogromna popularność, jaką zdobyły zwiastuny i oficjalne materiały zza kulis, które w mediach społecznościowych zanotowały blisko 8 000 000 odsłon! Liczby te, wsparte prognozami branży kiniarskiej, świetnymi recenzjami filmu i ilością rezerwacji na pokazy przedpremierowe, czynią z „Niebezpiecznych kobiet” murowany hit polskiego box office!

PATRYK VEGA O FILMIE „PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY”:

 „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” stanowi drugą część trylogii. Film przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku. Dotychczas kobieta była uprzedmiotowiona w policyjnym kinie. Nosiła teczkę za facetem, albo była podawaczem kwestii. W „Pitbullu. Niebezpiecznych kobietach” po raz pierwszy kobiety staną się sprawczyniami wydarzeń. Jest to możliwe za sprawą tego, że w ubiegłym roku aż 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety.

Film jest oparty w 100% na historiach autentycznych policjantek. Nie znajdziecie tu żadnej wymyślonej sceny, ani nawet dialogu. Całość fabuły koncentruje się wokół mafii paliwowej i wyłudzeń Vat-u na kwoty setek milionów złotych. Oprócz potężnej dawki emocji w filmie nie zabraknie charakterystycznego dla marki Pitbulla poczucia humoru, którego w tej części jest jeszcze więcej niż w poprzedniej. Oprócz bohaterów z „Nowych porządków” granych przez Maję Ostaszewską, Piotra Stramowskiego, Andrzeja Grabowskiego i Tomasza Oświecińskiego, w filmie pojawią się Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska, Joanna Kulig i Agnieszka Rylik. Do męskiego grona dołączy – po raz pierwszy od wielu lat w negatywnej roli – Artur Żmijewski, a także Sebastian Fabijański.

 Aktorzy dali z siebie wszystko, dzięki czemu widzowie zobaczą ich w absolutnie rewelacyjnych kreacjach, w jakich nie widzieli ich nigdy wcześniej. Razem ze wspólnikiem, Emilem Stępniem, jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się zgromadzić tak znakomitą ekipę aktorską. Wierzymy, że uda nam się oddać w ręce widzów jeszcze wspanialszy film.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy:

[Best_Wordpress_Gallery id=”120″ gal_title=”20161113220000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze