W poniedziałek 15 lipca w warszawskiej Kinotece odbyła się uroczysta polska premiera filmu „Fighter” w reżyserii Konrada Maximiliana – buzującego od adrenaliny filmu walki, wypełnionego akcją, emocjami i prawdziwą plejadą sław.

W wydarzeniu wzięli udział twórcy, a także przedstawiciele świata mediów, kultury i show-biznesu. Na czerwonym dywanie pojawił się m.in. reżyser i scenarzysta Konrad Maximilian, odtwórcy głównych ról: Piotr Stramowski i Mikołaj Roznerski z partnerkami Katarzyną Warnke i Adrianą Kalską, oraz te dwie, o których miłość w filmie będą walczyć: Aleksandra Szwed i Katarzyna Maciąg. Nie zabrakło też reszty filmowej ekipy: producentek filmu Małgorzaty Domin i Dominiki Mandla, oraz Wojciecha Mecwaldowskiego, Daniela „Qczaj” Kuczaja, Garetha Lawrence’a, Bartłomieja Kotschedoffa, Marcina „Różala” Różalskiego, Andrzeja Fonfary, Krzysztofa Diablo Włodarczyka, Roberta Złotkowskiego, Michała „Masakry” Kity, Arkadiusza Tańculi i Krzysztofa Kosedowskiego.

Zobacz również: Stramowski kontra Roznerski w bokserskim starciu sezonu! „Fighter” od 19 lipca w kinach

Wśród gości premiery znaleźli się także m.in. koszykarz Marcin Gortat i Żaneta Stanisławska, Fit Loversi, Antoni Królikowski i Katarzyna Dąbrowska, uczestnicy 6. edycji programu „Big Brother” Angelika Głaczkowska i bokser Igor Jakubowski, Michał Koterski i Marcelina Leszczak, Daniel Szczypa, Lil Masti (Sexmasterka), Michał Witkowski, Małgorzata Tomaszewska, modelka Angelika Fajcht, Witold Paszt, Joanna Majstrak i Andrzej Sołtysik.

„Fightera” będzie można oglądać w kinach już od piątku 19 lipca.

Zobacz zdjęcia z premiery:

Aleksandra Szwed / fot. Cezary Piwowarski
« z 16 »

Zobacz więcej w kategorii: Film akcji/science-fiction

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Jan Błachowicz mistrzem UFC w wadze półciężkiej! Film z walki (wideo). Nokaut !!!

Jan Błachowicz mistrzem UFC wagi półciężkiej. W walce