6.6 C
Warszawa
poniedziałek 22 kwietnia • 2024
Strona głównaMUZYKAPJUS "SŁOWOTWÓRY". ALKOPOLIGAMIA - ASFALT DISTRO

PJUS „SŁOWOTWÓRY”. ALKOPOLIGAMIA – ASFALT DISTRO

Pierwszy ghostwriterski album w historii polskiego hip-hopu, napisany i firmowany przez Pjusa, jest też pierwszym albumem wytwórni Alkopoligamia w Asfalt Distro.

Oznacza to, że Asfalt Records odpowiada za dystrybucję płyty, której premiera mieć będzie miejsce już 10 listopada. W międzyczasie prowadzona jest przedsprzedaż albumu. Limitowana wersja specjalna dostępna tylko w sklepie Alkopoligramia: http://sklep.alkopoligamia.com/produkt/pjus-slowowtory-preorder

Przedsprzedaż wersji sklepowej: https://asfaltshop.pl/product/9227-pjus-slowotwory-cd

W zeszłym tygodniu Pjus, niesłyszący raper, ujawnił imponującą listę artystów zaangażowanych w ten projekt. Znamy już wykonawców, którzy zmierzyli się z tekstami Karola oraz producentów odpowiedzialnych za warstwę muzyczną.  Czas na pierwsze zetknięcie się z tym co do dzisiaj było tylko teorią. Zapraszamy do przesłuchania promomixu albumu „Słowowtóry”. Na filmie, którym opatrzony jest promomix, zaprezentowany jest proces powstawania okładki albumu. Wszystko zostało przygotowane ręcznie. Za projekt i wykonanie odpowiadają Jacek Walesiak (UVMW) oraz Kasia Michalak.

Pjus “Słowowtóry” promomix:

 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze