12.5 C
Warszawa
czwartek 1 czerwca • 2023
Strona głównaFILMPiotr Adamczyk na porodówce !

Piotr Adamczyk na porodówce !

Piotr Adamczyk na porodówce

Tysiąc wcieleń męża dwóch żon

Bijąca rekordy popularności komedia niemoralna „Mayday” – w kinach

Komedia niemoralna, która podbija kina i Internet – pół miliona widzów w kinach, prawie pięć milionów widzów fragmentu, w którym Adam Woronowicz spuszcza łomot Piotrowi Adamczykowi. Filmowa adaptacja wielkiego teatralnego hitu – „Mayday” – od blisko dwóch tygodni bawi publiczność, nieustannie przyciągając przed wielkie ekrany kolejnych fanów rewelacyjnych komedii pełnych niespodziewanych zwrotów akcji.

Piotr Adamczyk na porodówce

nowy fragment „Mayday”
https://youtu.be/MkrTTiirqjI

Facebook oszalał! 4,7 miliona widzów obejrzało fragment filmu, jak Woronowicz bije Adamczyka.

https://www.facebook.com/watch/?v=550290538896018Kolejne 2 miliony widzów fragment z „Ona tańczy dla mnie”! Zespół Weekend ma nowy skład: Piotr Adamczyk, Adam Woronowicz, Radek Liszewski. Kto nie bawił się na weselach przy tym przeboju?

https://www.facebook.com/LubieKomedie/videos/724578018065951/

Najlepsza polska komedia!
Agnieszka Kołodziejska
Radio ZET

Brawurowy Piotr Adamczyk i Adam Woronowicz, jakiego nie widzieliśmy. Mieszanka wybuchowa? Tak! A Książkiewicz i Dereszowska zabawne i urocze do ostatniej sceny. Mayday to komedia, która poprawi Wam humor!
Andrzej Sołtysik
Meloradio

Film w kinach

Oficjalny zwiastun filmu

https://youtu.be/5eWaKow97sw

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

Jedna z najlepszych komedii świata doczekała się ekranizacji. „Mayday” to film reżysera przebojów „Planeta Singli 2” i „Planeta Singli 3” oraz producenta i współscenarzysty „Kamieni na szaniec”.

Scenariusz filmu powstał na podstawie sztuki, która podbiła serca widzów na całym świecie od europejskich stolic aż po nowojorski Broadway, a w samej Polsce wystawiana była tysiące razy w kilkudziesięciu teatrach na terenie całego kraju.

Gatunek: komedia

Produkcja: Polska 2019

Reżyseria: Sam Akina („Planeta Singli” 2 i 3)

Producent: Wojtek Pałys

Scenariusz: Sam Akina („Planeta Singli” 1-3), Jules Jones („Planeta Singli” 1-3), Hanna Węsierska („Lejdis”, „Śniadanie do łóżka”, „Jak się pozbyć cellulitu”), Wojtek Pałys („Kamienie na szaniec”, „Słaba płeć”)

Tytuł oraz współpraca (dialogi): Elżbieta Woźniak

Obsada: Piotr Adamczyk („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Listy do M. 3”, „Wkręceni”, „Och, Karol 2”), Weronika Książkiewicz („Planeta Singli” 1-3, „Disco Polo”), Anna Dereszowska („Porady na zdrady”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”), Adam Woronowicz („7 uczuć”, „Baby są jakieś inne”, „Pitbull. Ostatni pies”), Andrzej Grabowski („Polityka”, „Narzeczony na niby”, „Listy do M. 3”), Bartosz Porczyk („Planeta Singli 2”, „Volta”), Kamil Kula („Planeta Singli 2”, „Po prostu przyjaźń”), Krzysztof Czeczot („Porady na zdrady”, „Zenek”), Tomasz Oświeciński („Polityka”, „Botoks”), Aleksandar Milićević („Planeta Singli 3”, „Czarny Mercedes”), Wojciech Czerwiński („Planeta Singli 3”, „Pitbull. Ostatni pies”)

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze