-5.8 C
Warszawa
wtorek 5 grudnia • 2023
Strona głównaSPORTINNE SPORTYPierwszy Polski Związek Sportowy na platformie Tik Tok

Pierwszy Polski Związek Sportowy na platformie Tik Tok

Polski Związek Bobslei i Skeletonu jako pierwszy związek sportowy w Polsce oraz pierwsza narodowa federacja zrzeszona w IBSF – International Bobsleigh & Skeleton Federation​ otwiera się na nowe obszary komunikacji. Dzięki Tik Tok​ chcemy dotrzeć głównie do osób z młodego pokolenia i jeszcze skuteczniej promować nasze dyscypliny.

Tik Tok to aplikacja dostępna na iOS i Androida pozwalającą użytkownikom na tworzenie krótkich unikatowych filmów. Głównym jej założeniem jest dzielenie się swoimi pasjami i kreatywnością w tworzeniu swoich własnych filmów. Tik Tok jest jedną z najchętniej pobieranych aplikacji wśród młodzieży.

Zobacz również: Unikalne porozumienie w polskim sporcie. Alians promocyjny dwóch Mistrzostw Europy!

W 2018 roku globalna liczba pobrań tej aplikacji przekroczyła miliard a w Polsce szacuje się, że korzysta z niej około 6 milionów osób. Polski Związek Bobslei i Skeletonu poszukując nowych i innowacyjnych sposobów promocji swoich dyscyplin dostrzega w Tik Tok szansę dotarcia właśnie do młodego pokolenia i pokazania jak ten sport wygląda od środka.

Na koncie związku pojawiać będą się materiały zza kulis w tym z treningów, zawodów a także inne unikalne momenty związane z bobslejami i skeletonem.

Zobacz więcej w kategorii: Inne sporty

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze